Zavrieť

Porady

PN

Chcem sa opýtať, zamestnanec teraz dostal marodku a na sociálku ma predložiť potvrdenie zamestnávateľa, ale teraz neviem, čo v jeho prípade bude rozhodujúcim obdobím, keďže výplaty za december 2009 ešte nie sú. Či to bude rok 2008, alebo rok 2009 bez toho decembra. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    lenku Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať, zamestnanec teraz dostal marodku a na sociálku ma predložiť potvrdenie zamestnávateľa, ale teraz neviem, čo v jeho prípade bude rozhodujúcim obdobím, keďže výplaty za december 2009 ešte nie sú. Či to bude rok 2008, alebo rok 2009 bez toho decembra. dakujem
    Ak začal PN v tomto roku, VZ -z r.2009. Výplaty treba dokončiť a potom postúpiť na SP potvrdenie z-ľa. Veď uzávierka na SP je začiatkom februára.

    Darica je offline (nepripojený) Darica

    Darica
    Prosím, vas vie mi niekto povedat, kolko z vyplaty asi dostanem, ak marodujem celý mesiac?
    A este priblizne na otazku, ked som cerpala OCR s dietatom 1 týzden, to sa stahuje skoro stvrtina - pätina z platu?
    Dakujem

    Darica je offline (nepripojený) Darica

    Darica
    Prosim o odpoved. marodovala som celý mesiac od 1.1 do 31.1 januara. Preco sa ma pýtala mzdarka, ze preco som brala vono od 1.1 ked to bol sviatok a potom sobota, nedela. Nie je to jedno?
    Dakujem. a este nieco vyplatu ( marodku) dostanem celú na vyplatnej paske, alebo tak ako OCR aj zo socialnej poistovne?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Darica Pozri príspevok
    Prosim o odpoved. marodovala som celý mesiac od 1.1 do 31.1 januara. Preco sa ma pýtala mzdarka, ze preco som brala vono od 1.1 ked to bol sviatok a potom sobota, nedela. Nie je to jedno?
    Dakujem. a este nieco vyplatu ( marodku) dostanem celú na vyplatnej paske, alebo tak ako OCR aj zo socialnej poistovne?
    Prvých 10 dní PN platí zamestnávateľ - to dostaneš na výplatnej páske a ostatné dni hradí SP.

    Darica je offline (nepripojený) Darica

    Darica
    Dakujem za odpoved. Ale este poprosim o odpoved, aky rozdiel by bol, keby som isla na marodku az 4.1. tj, po 3 dnoch volna. Vdaka

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Darica Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved. Ale este poprosim o odpoved, aky rozdiel by bol, keby som isla na marodku az 4.1. tj, po 3 dnoch volna. Vdaka
    Máš mesačnú alebo hodinovú mzdu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.