Zavrieť

Porady

Poradte plastove okná

Dobry den, chcel by som sa spytat ci ma niekto prehlad v plastovych oknach- a ak hej ci by ste vedeli doporucit. V podstate by som zvazoval profily Rehau, Trocall, mozno Salamander a KBE... ale ak by ste vedeli o niecom naozaj kvalitnom, rad zmenim nazor... Chcem to na zatepleny petrzalsky panelak...

Diky Peto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Je na Slovenskom trhu niečo lepšie ako Rehau Geneo?Asi nie.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    220870 Pozri príspevok
    Je na Slovenskom trhu niečo lepšie ako Rehau Geneo?Asi nie.
    ja riesim vyber plastovych okien uz asi pol roka a tento tyzden chcem objednat ... do finale sa dostal Salamander Streamline 76 a Trocal 88+ ...
    vyber bude na 99% TROCAL, bol som si pozriet aj vyrobnu fabriku v Cechach (Trocal na Slovensku je este stale drahy - resp.drahsi ako Salamander) a bol som spokojny ... tie profily, poradenstvo, support bol super, videl som ich aj namontovane, navrhli mi typy skiel na mieru - pri terasovych oknach 6mm trojskla s Conexom (folia proti rozbitiu skiel), skvely zdvizno-posuvny system (nie vyklopno posuvny), ktory som si pozrel aj v reale namontovany na stavbe ...
    ak chces, tak ti viem posunut kontakt na cloveka, ktory predava TROCAL, 100% profesional s 15 rocnou praxou ... a cenovo je na urovni ako Salamander
    je to ale ozaj vecou investicii ... ja som chcel nieco kvalitnejsie za dobru cenu
    r

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Vaše zadanie otázky znelo,aký profil?To je jedna zo štyroch základných vecí ktoré sa na oknách posudzujú.A v kvalite ,úžitkových vlastnostiach,je momentálne na špici profil od Rehau , jeho názov je Geneo.
    Kontakt mi samozrejme môžete poslať.

    krvak je offline (nepripojený) krvak

    krvak
    Noves ma teraz akciu trojsklo v cene dvojskla. Profil Aluplast 6000, alebo 8000. Nehovorim, ze je to spica, ale na panelak....

    ynteligent je offline (nepripojený) ynteligent

    ynteligent
    No, prave som pozeral tie profily Geneo... neviem si celkom dobre predstavit plastove okno bez vystuhy- hlavne koli tomu ze plast casom degraduje a pri stalom zatazeni od skla by urcite doslo k nejakym deformaciam.... Druha vec je, ze to je Rehau a ak by to nefungovalo, tak by to do sveta nepustili...

    Ale tie profily sa robia aj s vystuhou- takze urcite zvolim vystuzeny profil....

    Vie niekto odporucit firmu z Ba resp. okolia , ktora robi s tymto profilom ? Dikes...Peto

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    krvak Pozri príspevok
    Noves-maju akciu trojsklo za cenu dvojskla. A vystuz si do Genea nemusis dat.
    Nazdar,to tú ponuku na Geneo si mal od Novesu? ak ano ostatne ss ,alebo TC

    Poradte plastove okná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.