Zavrieť

Porady

POMOC HRUBKA DLAZDIC DO KUCHYNE

Dobry vecer,

Kupil som dlazdice do kuchyne ktore maju hrubku 4mm staci to na podlahu do kuchyne?

Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    ak je to gres nie je problém,aj keď vačšinou je 7 - 9 mm bežné.Rozhodujúca je pevnosť dlažby,aby nebola náchylná na náraz,keď budú náhodou lietať hrnce.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Gres asi nedokážu vyrobiť tak tenký.Ak vám a aj ostatným môžem poradiť.Minimálna hrúbka dlažby do interiéru je 8 mm.Do exteriéru najmä na juhovýchodné strany 12mm, odporúčam od 15mm.
    Moja odpoveď na vašu otázku znie jednoznačne do kuchyne je to absolútne nevhodná dlažba.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    220870 Pozri príspevok
    Gres asi nedokážu vyrobiť tak tenký.Ak vám a aj ostatným môžem poradiť.Minimálna hrúbka dlažby do interiéru je 8 mm.Do exteriéru najmä na juhovýchodné strany 12mm, odporúčam od 15mm.
    Moja odpoveď na vašu otázku znie jednoznačne do kuchyne je to absolútne nevhodná dlažba.
    s tou hrúbkou si to príliš prekombinoval

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    macbeth1 Pozri príspevok
    Dobry vecer,

    Kupil som dlazdice do kuchyne ktore maju hrubku 4mm staci to na podlahu do kuchyne?

    Dakujem za odpovede
    No, 4 mm mávajú obklady na stenu, nie dlažba...

    Dať to tam môžeš, ale rátaj s rizikom, že keď ti padne fľaša s pivom, tak sa rozbije skôr dlažba, než pivo (čo je na druhej strane zase výhoda...).

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    veď treba s tým počítať,načo vysvetlovat odbornosti v určitých prípadoch,keď sa kupuje dlažba uložená na palete bez identifikácie výrobcu a predstavte si 4 roky drží,keď to niekto chce,nech sa páči

    POMOC HRUBKA DLAZDIC DO KUCHYNE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.