Zavrieť

Porady

Kam do Grecka s malym dietatom?

Ktory z greckych ostrovov by bol vhodny na dovolenkovanie s malym dietatom (2 r) ?
Cista voda, hladke kamienky, cisty hotel, hojdacky, preliezky ... aquapark a zoo v blizkom okoli...
Ma niekto dobru skusenost? Poradte konkretny rezort, hotel. Ak nie, aspon ostrov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ank Pozri príspevok
    Ktory z greckych ostrovov by bol vhodny na dovolenkovanie s malym dietatom (2 r) ?
    Cista voda, hladke kamienky, cisty hotel, hojdacky, preliezky ... aquapark a zoo v blizkom okoli...
    Ma niekto dobru skusenost? Poradte konkretny rezort, hotel. Ak nie, aspon ostrov.
    Prečo ostrov? Na ostrovoch býva väčšinou pusto, napr. taký Thasos je síce zelený, ale prejdeš ho dokola za 1 deň a potom ti aj tak len v hoteli a pri vode.

    Na tvojom mieste by som išiel radšej do nejakého rezortu napr. na Chalkidiky. Je tam veľa klubov, každý má nejaké to ihrisko. A odtiaľ sa organizuje dostatok fakultatívnych výletov do okolia - síce konkrétne neviem, či je tam zoo a aquapark, ale skôr sa do zoo dostaneš z pevniny než z ostrova.

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    Z vlastnej skusenosti ti doporucujem ked chces ostrov napr. Zakynthos je krasny, mnozstvo plaziciek dokonca aj jedna super pieskova je tam ,kde by sa ti dieta vysantilo, uz tam je aj aquapark ale o zoo neviem, vies si tam pozicat auto a sami ho viete pochodit, ostrov nie je velky ale je nadherny my sme boli v septembri voda bola super aj pocasie vyslo dokonca my sme ani v hoteli neboli ale v studiu kozanos a super je adonis studio jeho majitel je velmi mily priatelsky a ma rad deti, na krete je aquapark aj zoo ale je to veterny ostrov tak poto volte len juznu cast ostrova v ziadnom pade nie vychodnu, na rhodose je aqapark, a vidampark aj pre deti, male aj velke, vsetko su to pekne ostrovy kde sa ist oplati najviac mi vsak ucaril zakynthos, ak chces viac info a zaujali ta ostrovy kludne sa ozvi . pekny den

    Kam do Grecka s malym dietatom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.