Zavrieť

Porady

3 stlpce vo worde

Ako si vo worde vytvorim 3 rovnake stlpce c clankom (tak ako napr v novynach/casopise ...)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Fero11 Pozri príspevok
    Mam to uz napisane, len to dat do stlpcov
    Aký máš Word?

    Ak máš Word 2007:
    vyznač daný text, vyber Rozloženie strany/Stĺpce/Tri... v možnosti Ďalšie stĺpce môžeš upraviť šírku stĺpcov a medzeru medzi nimi.
    Naposledy upravil Blankake : 13.01.10 at 14:42

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Potreboval by som este s niecim poradit
    Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
    vid prilohu
    ss.JPG  

    goosesk je offline (nepripojený) goosesk

    goosesk
    Fero11: nechcem rypat,,ale kym zadas otazku , mohol by si aspon skusit co to poklikat vo worde.. Ved toto su uplne zaklady, co sa ucia deti na zakladnej skole. klinem pravym , pozriem menu ,,pokukam ,,a musis tam najst obtekanie textu okolo obrazka,, za obrazkom, pred obrazkom v obrazku a bla bla ....

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Fero11 Pozri príspevok
    Potreboval by som este s niecim poradit
    Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
    vid prilohu
    Nastav si obtekanie obrázka textom

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Fero11 Pozri príspevok
    Potreboval by som este s niecim poradit
    Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
    vid prilohu
    Keď klikneš na vložený obrázok pravym tlačidlom myši tak: zobraziť panel z nástrojmi, jeden z výberov je zalamovanie textu, upraviť hraničné body obtekania. hotovo.
    Naposledy upravil jojom : 27.01.10 at 16:11
    obtekanie textu.jpg  

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    goosesk Pozri príspevok
    Fero11: nechcem rypat,,ale kym zadas otazku , mohol by si aspon skusit co to poklikat vo worde.. Ved toto su uplne zaklady, co sa ucia deti na zakladnej skole. klinem pravym , pozriem menu ,,pokukam ,,a musis tam najst obtekanie textu okolo obrazka,, za obrazkom, pred obrazkom v obrazku a bla bla ....
    Ked ja pouzivam word tak raz za pol roka
    Myslim, ze by to pre mna nebol problem, ale clovek niekedy nema cas
    A btw na co by bola potom porada ?

    Inak dik za pomoc vsetkym

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    potrebujem surne pomoct pri editovani bak. prace vo worde. Ak by niekto bol ochotny pomoct, tak nech sa mi ozve na PM dik

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    potrebujem surne pomoct pri editovani bak. prace vo worde. Ak by niekto bol ochotny pomoct, tak nech sa mi ozve na PM dik
    čo je to súrne? Ak to môže byť v pondelok, tak môže byť. Zajtra nemôžem zaručiť, že budem mať čas.

    A čo konkrétne potrebuješ porobiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.