Zavrieť

Porady

Hmotný majetok

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu,ak konateľ s.r.o. nakúpi komponenty ako napr.chladič na PC,grafická karta,tlačiareň a iné pod veci z ktorých sa v podstate poskladá počítač ktorý využíva na svoje podnikanie WEBDIZAJN,ale tieto veci nie sú kúpené naraz na jednu faktúru ale postupne na jednotlivé faktúry budem to považovať keď to spočítam a vyjde mi suma nad 1700 eur ako obstaranie hmotného majetku ?

Dakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Jednoznačne áno, ak nejde o postupné "opravy" starého počítača. Nakoľko jednolivé komponenty samo o sebe sú na nič, teda nemajú funkciu. Len ako celok.

    johanka12 je offline (nepripojený) johanka12

    johanka12
    Nie nejde o starý počítač,ten vložil ako dar z týchto častí vyšiel nový aj keď váham či zakúpenú tlačiareň k tomu prirátat bez nej mi to vychádza okolo 1680 eur ?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    johanka12 Pozri príspevok
    Nie nejde o starý počítač,ten vložil ako dar z týchto častí vyšiel nový aj keď váham či zakúpenú tlačiareň k tomu prirátat bez nej mi to vychádza okolo 1680 eur ?
    Ak tlačiareň je multifunčké zariadenie, teda je možné použiť ako kopírku napr. , tak podľa mňa nie je potrebné priprátať k cene, nakoľko je schopná fungovania az bez pc. Ale keď ide čisto o tlačiareň, ktorá bez pc sa "nepohne" tak by som to bral ako technický celok, a obstarávacia cena by bola spolu všetko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.