Zavrieť

Porady

HP Photosmart C4180

Ahojte, vie mi niekto poradiť? Menila som čiernu kazetu, kupila som original.Po vloženi som dala zarovnavaciu tlač.No zakaždym keď spustim tlačiareň tak mi tam vypiše zarovnanie kaziet.Takže mi nejde ani skener, ani kopirka , pokial nedam tlač na zarovnanie. Ako mam postupovať. Ďakujem Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Nedokončíš ten proces vyrovnania, nastavenia a tlač skúšobnej stránky. Stretol som sa už s tým a kým neukončíš tento proces, stále to bude vypisovať.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Nie, len raz dokončiť celý proces. Potom už nebude treba zarovnávať kazety.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Skús ju preinštalovať, nezabudni po preinštalovaní si bude žiadať zarovnať kazety a musíš všetko urobiť, ako píše... neviem či v slonenčine (češtine), ale uskutočni všetky kroky, ktoré chce a zvyčajne na koniec vytlačí skúšobnú stránku.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Preto by som asi odinštaloval obslužný program a nainštaloval nanovo, môže byť niekde chyba.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    domenico.office Pozri príspevok
    Preto by som asi odinštaloval obslužný program a nainštaloval nanovo, môže byť niekde chyba.
    Presne tak, odinštalovať, ale ešte by som reštartoval pre istotu aj pc ( ak neponúkne sám pc ) a potom nainštalovať nanovo, zarovnať tlač, a mohlo by to byť ok.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ak to budeš robiť, postupuj podľa návodu. V prvom rade sa inštaluje CD, ktoré ťa v určitej časti vyzve na pripojenie tlačiarne k USB portu. Aj toto sú časté chyby pri inštalácii tlačiarne a dôsledky zblbnutia niektorej časti v inštalácii.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Presne ako poukazuje domenico.office. Na CD sú predsa potrebné súbory a ovládače k zariadeniu a OS predsa toto nutne potrebuje, pretože bez toho nevie presne, od čoho sa mu zastrčil chvostík do jeho dierky . No a potom hľadá a hľadá a nakoniec tam hodí nejaký podobný ovládač zo svojej zbierky, ale nie ten originálny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.