Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonaní práce

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem mať uzavreté dve dohody o vykonaní práce. Prvú som uzatvorila v novembri 2009, druhú mám uzatvoriť budúci utorok. Inak som dobrovoľne nezamestnaná.
Ďakujem za odpoveď a prajem všetkým pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    vieraaaa Pozri príspevok
    Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či môže mať pracovník v jednom roku uzatvorenú v jednej firme aj dohodu o vykonaní práce na 350 hodín aj dohodu o pracovnej činnosti na 300 hodín?
    Ďakujem za odpoveď.

    Keďže doteraz nikto nereagoval na môj dotaz, tak dnes som náhodou našla jednu odpoveď v podstate na identickú otázku a tam je uvedené, že limit 350 hodín v kal. roku platí len pre DoVP, takže sa nevzťahuje na DoPČ. Rozdiel je v druhu práce: DoVP – na neobvyklé práce, resp. vyskytujúce sa len raz za čas; DoPČ – možno uzatvoriť len na max. 10 h týždenne.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:p></o:p>
    Podľa uvedeného je možné uzatvoriť v jednom roku obe dohody na rozličné druhy prác u jedného zamestnávateľa, prípadne aj súčasne (jednotlivé limity sa nesčítavajú). <o:p></o:p>
    <o:p></o:p>

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Ešte sa vraciam k téme DoVP a DoPČ, lebo nikde som sa s tým, čo som napísala posledne nestretla. Pokiaľ má tento spôsob uzatvárania dohôd niekto overený praxou bola by som rada, ak mi to potvrdí, že v tom nie je žiaden problém.
    Dúfam, že neporuším žiadne pravidlá porady keď uvediem link, odkiaľ mám toto stanovisko
    http://moje.hnonline.sk/node/1745

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či môže mať pracovník v jednom roku uzatvorenú v jednej firme aj dohodu o vykonaní práce na 350 hodín aj dohodu o pracovnej činnosti na 300 hodín?
    Ďakujem za opoveď.

    emillka je offline (nepripojený) emillka

    emillka
    Zuzana0440 Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem mať uzavreté dve dohody o vykonaní práce. Prvú som uzatvorila v novembri 2009, druhú mám uzatvoriť budúci utorok. Inak som dobrovoľne nezamestnaná.
    Ďakujem za odpoveď a prajem všetkým pekný deň.
    môžte mať uzatvorených aj viac dohôd o vykonaní práce, ale u jedného zamestnávateľa môžte odpracovať max. 350 h. ročne

    Dohoda o vykonaní práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.