Zavrieť

Porady

MRP rezerva na dovolenku

Dobrý deň,

v MRP pri výpočte rezervy na dovolenku k 12/2009 mi vo výstupnej zostave program stále používa priemer za 3.Q/2009. Na ich stránke je uvedené nasledovné
http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=226
mne to napriek tomu nefunguje. Počíta Vám to správne?
mám verziu pre Windows. 6.12/008/
Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Máš už vypočítané mzdy za 12/2009? To je podmienka aby ti to vypočítalo priemer za 4. Q.

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    áno mzdy za 12/2009 vypočítané mám aj priemer za 4.q/2009 vypočítaný mám.

    V PC

    vystupné zostavy/rezerva na nevyčerpanú dovolenku/nastavenie mesiac december 2009/ukážka - a aj napriek tomu, že som použila návod vyššie uvedený z mrp stránky mi uvádza priemery za 3q/2009.

    máte vytupnú zostavu vo vašom PC správne zobrazenú k 31.12.2009 s priemerami za 4.q/2009?

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Treba sa nastaviť do nového roka - napr. 1/2010. Píšeš, že si nastavená v decembri 2009. Toto je z postupov z MRP:

    3. vo výstupoch, pred tlačou samotnej zostavy nastavte v dialógovom okne obdobie na niektorý z mesiacov prvého štvrťroku 2010. Výstupy -> Personalistika -> Rezerva na nevyčerpanú dovolenku.

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    keď sa nastavím na rok 2010 pripočíta mi aj nárok inicializovaný pre rok 2010.

    nainicializovať dovolenku za rok 2010 ja rozumiem, že zadať koľko má nárok v roku 2010. Podľa ich postupu mi to vychádza nainicializovať 0 ako PS. vytlačiť si zostavu, kde je uvedené k 1/2010 zostatky - no skratka mi to nesedí. Vám z toho vychádzajú dobré zostavy?

    Vopred ďakujem

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Skús to takto: nastav sa do mzdy za 1/2010
    Výstupy - personalistika - rezerva na nevyč. dovolenky - mesiac 12/2009.
    Takto by ti to malo vyjsť správne.

    Doplňujem - dovolenka na r. 2010 má byť nainicializovaná v správnej výške, nie nulová.
    Naposledy upravil Tamila : 19.01.10 at 17:47 Dôvod: doplnenie

    MRP rezerva na dovolenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.