Zavrieť

Porady

Zakaznici z ČR.

Ti co posielate aj do čr viete odhadnut kolko percent zakaznikov mate z cr? Mate shop, ktory v cechach nema velku konkurenciu, alebo mate aj cesku konkurenciu ale chodia vam aj objednavky z ciech. A co by ma zaujimalo najviac, ake postovne su ochotni platit. Ja osobne rozmyslam nad sumou 10Eur, posielalo by sa kurierom. Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Postovne budu ochotny zaplatit take aby sa im to oplatilo objednat u Teba.
    Ak budes mat tovar za 100 a daju postovne 10 eur tak cekovo daju 110. Ak ich to v CR eshope vyjde drahsie tak si objednaju, ak nie tak si neobjednaju.
    Po dalsie, zmena kurzu, budes musiet na to davat pozor. Najlepsie by si mal keby si mal ceny aj v CZK aby si to hned vedeli preratat

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ono zas nie je vsetko len o cene to by potom zostali len shopy kde je cena najnizsia ale nastastie to nie je realita ... s tym kurzom to nejak poriesim, ale platit budu v eurach, platba kartou.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    no, no, no...nebol by som si moc isty. Teraz vela ludi pozera hlavne po cene. A to ohladom platby kartou je druha vec.
    V CR teraz APEK dost casto spominal ze je lepsia platba na dobierku, takze by som sa moc na kartu nespoliehal

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    vidim na vlastnej skusenosti ze to nie je len o cene, ... a platba kartou myslim ze v CR su uz na inej urovni ako my. Navyse dobierka ta v podstate pred nicim neuchrani.

    Juhele je offline (nepripojený) Juhele

    Juhele
    Dobry den. Mam internetovy obchod a mal by som zaujem posielat tovar aj zakaznikom v Ceskej republike. Nechcem to ale robit formou dobierky, ale len platbou vopred na ucet. No neviem ako na to. Budem zrejme potrebovat ucet v CR. To by nemal byt problem. Zaujima ma ako sa to bude uctovat. Zakaznik z CR si objedna tovar v hodnote 30€+postovne a balne 5€. Vystavim preddavkovu fakturu v EURach alebo v Ceskych korunach? Zakaznik mi bude posielat peniaze na ucet v EURach alebo v Ceskych korunach? Nie je mi to uplne jasne. Dakujem za akukovek radu.

    katya5 je offline (nepripojený) katya5

    katya5
    no niesom odbornik tak len z vlastnej skusenosti. nemusiš mat učet v čechach pokial ti budu platit v eurach tak nezaplatiš na poplatkoch. taktiež doklad- fakturu by si poslal v eurach. oni ked si to budu davat do nakladov tak si to prepočitaju. aspon ja to tak mam z Polskom

    Juhele je offline (nepripojený) Juhele

    Juhele
    Mal som na mysli beznych zakaznikov v CR, nie obchodnych partnerov. Poplatky za prevody z CR na SR su prilis vysoke, takze by som si musel otvorit ucet v Ceskej banke, pripadne cez FIO. Nie je mi ale jasne, ci mi maju platit zakaznici na ucet otvoreny v Ceskej banke v EURach alebo ceskych korunach. Poradi niekto, ako najlepsie poriesit predaj zo SR do CR?
    Naposledy upravil Juhele : 23.03.10 at 11:03

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.