Zavrieť

Porady

Prosím - zástupca školy, ako majetkové priznanie?

Dobrý deň prosím poradíte?
je povinný podať majetkové priznanie zástupca riaditeľa strednej školy, ak nie je štatutárom?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    Pohar Pozri príspevok
    Dobrý deň prosím poradíte?
    je povinný podať majetkové priznanie zástupca riaditeľa strednej školy, ak nie je štatutárom?

    dakujem
    prosím odpovie mi tu niekto? viem že ste tu múdri.....
    dakujem

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    Pozri si diskusiu "Sú učitelia štátni zamestnanci alebo nie". Zákon to vyžadoval u všetkých vedúcich zamestnancov podávať majetkové priznanie, potom bol doplnený, že zamestnávateľ mal možnosť vo vnútornom predpise, stanoviť či to bude od ostatných vedúcich zamestnancov požadovať. Teraz ja v zákone vidím, že povinnosť podať majetkové priznanie majú len štatutári. Až som som niečo prehliadla, tak ma prosím opravte.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    susann2 Pozri príspevok
    Pozri si diskusiu "Sú učitelia štátni zamestnanci alebo nie". Zákon to vyžadoval u všetkých vedúcich zamestnancov podávať majetkové priznanie, potom bol doplnený, že zamestnávateľ mal možnosť vo vnútornom predpise, stanoviť či to bude od ostatných vedúcich zamestnancov požadovať. Teraz ja v zákone vidím, že povinnosť podať majetkové priznanie majú len štatutári. Až som som niečo prehliadla, tak ma prosím opravte.
    Súhlas. Ak máte vo vnútornom predpise definované, že všetci vedúci zamestnanci podávajú majetkové priznanie, tak áno zástupca je povinný podať majetkové priznanie do 31.03 kalendárneho roku alebo do 30 dní od jeho vymenovania do funkcie. Majetkové odovzdáva riaditeľovi.

    U nás zriaďovateľ "doporučoval", aby aj vedúci zamestnanci odovzdávali majetkové priznania.

    Prosím - zástupca školy, ako majetkové priznanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.