Zavrieť

Porady

vga

prosim , vas o radu: da sa zohnat samostatna koncovka vga na starsi typ monitora, kde je kabel s vga v monitore pripevneny na pevno, teda nie je mozne vymenit samotny kabel, nikde na nete som to nenasiel. dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Koncovka sa určite dá kúpiť , ale ak je zlý kábel tak radšej treba kúpiť kábel s koncovkami a jednu odrezať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ruddon Pozri príspevok
    prosim , vas o radu: da sa zohnat samostatna koncovka vga na starsi typ monitora, kde je kabel s vga v monitore pripevneny na pevno, teda nie je mozne vymenit samotny kabel, nikde na nete som to nenasiel. dik
    V BA na Svätoplukovej je jedno elektro, kde majú skoro všetky koncovky, myslím, že som tam videl aj VGA koncovku.

    Ale ako už bolo povedané, si si istý, že je chyba v koncovke? Nebude to v kábli? Skôr by som asi prirobil na monitor VGA konektor, aby bol v budúcnosti lepšie manipulovateľný a nezavadzal ten kábel pripojený napevno.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nebolo by oveľa rozumnejšie vymeniť celý monitor? Pokiaľ pôvodný je už - ako bolo spomínané - starší, je predpoklad, že po nejakej dobe tento monitor sa odporúča do počítačových večných lovíšť. Kúpou nového monitora len získaš.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    A ak je tam kabel na pevno, tak je to predpokladam CRT, co je velmi nepriaznive a skodlive na organ zraku

    PS a za LCD 22" das niekolko desiatok ecok (takze investicia do LCD sa urcite oplati)

    Ej, ale som sa inteligentne vyjadril

    ruddon je offline (nepripojený) ruddon

    ruddon
    asi kupim kabel a roztrihnem ho, pc pouzivaju decka ked pridu na navstevu a to je tak raz za dva tyzdne, novy monitor pouzivam ako externy na laptope, vsetkym vdaka
    Naposledy upravil ruddon : 19.01.10 at 21:45

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.