Zavrieť

Porady

skončenie PP a odvody Váš názor

Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch čo vy nato ??????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zsazsula Pozri príspevok
    Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch čo vy nato ??????
    5000 EUR zodpovedá jeho priemernému platu za 2, resp. 3 mesiace (podľa doby trvania prac.pomeru )?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    zsazsula Pozri príspevok
    Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch čo vy nato ??????
    Až taký blud to nie je, aj keď sa čudujem zamestnávateľovi, že chce on platiť odvody , ktoré by inak neplatil...
    Preto ma napadá otázka - ako je zabezpečené, že navrhovaná odmena bude naozaj vyplatená ?

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    Vo výpovedi majú že vraj ja som to osobne nemala tú česť vidieť dodatok že im bude vyplatená mesačná odmena v sume 5000 Eur. Ale podľa mňa až o toľko sa mu nezvýši podpora v nezamestnanosti či áno ????

    skončenie PP a odvody Váš názor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.