Zavrieť

Porady

dodanie tovaru do hypermarketu

Dobry den! Rad by som dodaval tovar do sieti hypermarketov. Vie mi niekto povedat ako prebieha rokovanie medzi dodavatelom a hypermarketom? Pripadne ake rabaty si davaju na tovar? Dakujem za akekolvek info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    killer80 Pozri príspevok
    Dobry den! Rad by som dodaval tovar do sieti hypermarketov. Vie mi niekto povedat ako prebieha rokovanie medzi dodavatelom a hypermarketom? Pripadne ake rabaty si davaju na tovar? Dakujem za akekolvek info.
    Nechci radšej vedieť....

    Niečo mi síce občas manželka nadškrtne , ale veľmi rýchlo ju zastavím ...nemám veľmi rád , keď sa robota domov " nosí "...
    Ale poviem pravdu , aj to málo je na zamyslenie ....

    Poviem inak ....neviem síce , čo pod týmto pojmom myslíš / viď zvýraznené / , ale ak vravíš v jednotnom čísle , tak mám za to , že na to asi nebudeš mať , respektíve sa Ti to neoplatí ...

    killer80 je offline (nepripojený) killer80

    killer80
    Dik! Rad by som dodaval vino a myslel som na zaciatok len v mojom meste (to by si nevyzadovalo az take investicie) Mal som som skor na mysli, ci si hypermarkety vyzaduju nejake poplatky za uvedenie tovaru, alebo nieco take a pripadne v akych sumach sa to pohybuje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    killer80 Pozri príspevok
    Dik! Rad by som dodaval vino a myslel som na zaciatok len v mojom meste (to by si nevyzadovalo az take investicie) Mal som som skor na mysli, ci si hypermarkety vyzaduju nejake poplatky za uvedenie tovaru, alebo nieco take a pripadne v akych sumach sa to pohybuje.
    Tak aby si bol v obraze ....

    Je jedno , či malé alebo veľké mesto , biznis sa robí na centrálach ....
    A keby si len to svoje mesto chcel zabezpečovať , neprejde Ti to ....totiž jedná sa o to , že tieto hypery majú svoju uniformitu , tj. vo všetkých pobočkách musí byť rovnaká ponuka toho istého tovaru ....
    Máš také kvantá ...????

    Poplatky neriešme ....radšej teda .......asi si domyslíš .......to je iná kapusta , veľmi kyslá ....

    killer80 je offline (nepripojený) killer80

    killer80
    tak kvanta by neboli problem, ak by som sa s nimi dohodol, ze kolko by toho zobrali (ak vobec) a za kolko.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    killer80 Pozri príspevok
    tak kvanta by neboli problem, ak by som sa s nimi dohodol, ze kolko by toho zobrali (ak vobec) a za kolko.
    Sorry , ale asi si ma nepochopil....

    Čítaj , požiadam , moje príspevky medzi riadkami .....

    holos je offline (nepripojený) holos

    holos
    sevas.
    no poplatok tam je určite.
    za každú položku sa platí ale kolko presne to ti neviem povedať.
    čo sa tíka marže počítaj s tím že minimálne si dajú 50 % a tvoju cenu budú tlačiť čo najviac dole. ak nebudeš spolupracovať tak ta jednoducho odmietnu.
    proste ale sproste

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    holos Pozri príspevok
    sevas.
    no poplatok tam je určite.
    za každú položku sa platí ale kolko presne to ti neviem povedať.
    čo sa tíka marže počítaj s tím že minimálne si dajú 50 % a tvoju cenu budú tlačiť čo najviac dole. ak nebudeš spolupracovať tak ta jednoducho odmietnu.
    proste ale sproste
    ......este jedna položka mi tam chýba .....

    .....hm , ale ta sa zvyčajne v oficiálnom účtovnom slovníku nenachádza ....
    Naposledy upravil buchač : 20.01.10 at 21:15

    dodanie tovaru do hypermarketu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.