Zavrieť

Porady

Alfa- demoverzia

Ahojte,

mam jednu taku otazocku zacinam v alfe, mam demoverziu. Ked chcem zaučtovat nejaky doklad napr. z Baumaxu cize je to pokladničny doklad a nie faktura. tak najprv si ho mam nahrat do zaväzkov ? Len tam sa mi neda nastavit ze je to pokladncny doklad ale stale sa mi ukazuje faktura a potom sa mi vyhodi ked to potvrdim penažny ustav partnera cize bank. spojenie. Mam si to takto ponahravat do zaväzkov nevadi to ze sa mi tam pise stale ta faktura aj ked nie je? Potom ked to mam vsetko nahodene. Tak si otvorim penazny dennika tam to uz potom zaučtujem ako vydavok z pokladne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Pokladničné doklady nahadzujeme cez peňažný denník , pokladňa . Do záväzkov ich nedávame.

    pulko je offline (nepripojený) pulko

    pulko
    IVEB Pozri príspevok
    Pokladničné doklady nahadzujeme cez peňažný denník , pokladňa . Do záväzkov ich nedávame.
    Dam si teda penazny dennik a tam dole ako mam pokladnica dam vydavok a tam to zapisem? Tak to staci?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Ak sa pýtaš iba na to, či sa takýto výdavok neúčtuje do záväzkov, tak stačí. Má to však aj pokračovanie ....

    pulko je offline (nepripojený) pulko

    pulko
    Johanka Pozri príspevok
    Ak sa pýtaš iba na to, či sa takýto výdavok neúčtuje do záväzkov, tak stačí. Má to však aj pokračovanie ....
    Aké pokračovanie?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Správne zaradenie : výdavok ovplyvňujúci/neovplyvňujúci základ dane, ak ovplyvňujúci - materiál /tovar/prev.réžia ...

    pulko je offline (nepripojený) pulko

    pulko
    Johanka Pozri príspevok
    Správne zaradenie : výdavok ovplyvňujúci/neovplyvňujúci základ dane, ak ovplyvňujúci - materiál /tovar/prev.réžia ...
    Hej, jasné... pochopil som...

    Dakujem vsetkym za odpovede.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.