Zavrieť

Porady

Info ohladom telefonu

Zdravým vas.
Mam jednu otazocku ohladom telefonu.
Ked mam EASY napisanu na zivnost mozem si aj kredit davat do nakladov alebo by bolo lepsie keby som to dal na pausal.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Ak je kredit výdavkom na zabezpečeni, udržanie a dosiahnutie príjmov, tak ano.
    Treba to dokázať. Ako i treba dokázať, že tieto výdavky neboli na osobnú spotrebu.

    Niuška je offline (nepripojený) Niuška

    Niuška
    prejdi na paušál, daj si to na firmu a bude. V konečnom dôsledku je to síce dilema, lebo : Betka, ako dokážeš že ak to nie je karta, ale paušál - voláš len za účelom dosiahnutia, udržania, zabezpečenia príjmu?! ja mám paušál a tiež nevolám len za účelom podnikania. ty hej?! viem, niekto má dva mobily... takže, vyber si...

    suttech je offline (nepripojený) suttech

    suttech
    Ono v podstate ja tu kartu mam napisanu na firmu a 80% prevolam fakt pre firmu. Ale ide o to ze ked to dobijem napr. v tipose kde bude aj to cislo tak ci to mozem dat do vydavkov. Alebo ci nieje lepsie dat dajme tomu len nejaku cast toho kreditu do nakladov.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Niuška Pozri príspevok
    prejdi na paušál, daj si to na firmu a bude. V konečnom dôsledku je to síce dilema, lebo : Betka, ako dokážeš že ak to nie je karta, ale paušál - voláš len za účelom dosiahnutia, udržania, zabezpečenia príjmu?! ja mám paušál a tiež nevolám len za účelom podnikania. ty hej?! viem, niekto má dva mobily... takže, vyber si...
    Napríklad rozpisom hovorov.....

    Info ohladom telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.