Zavrieť

Porady

instalacia tlaciarne hp LaserJet 1010

Nemam CD od tejto tlaciarne a hladam subor pomocou ktoreho by som ju naistaloval do PC mam Windows 7(32-bit).poslite nejaky Link najlepsi by bol v Slovencine lebo z anglictiny som jelen.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja mám tlačiareň HP1020, CD od nej mám, ale na win 7 mi to tiež nejde nainštalovať ani tak
    vypisuje dookola to isté: tlačiareň sa nedá nainštalovať, lebo už je nainštalovaná... zároveň sa ale nedá ani odinštalovať, lebo nie je nainštalovaná...takže ani z voza ani na voz

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Musíte si z internetu stiahnuť ovládače pre svoj OS. Hoďte na stránku výrobcu.

    VLKO2 je offline (nepripojený) VLKO2

    VLKO2
    ja som bol na stranke vyrobcu a nejak to tam neviem najst pocuj ked to vies najst prosim daj sem link.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    VLKO2 Pozri príspevok
    ja som bol na stranke vyrobcu a nejak to tam neviem najst pocuj ked to vies najst prosim daj sem link.
    http://h20000.www2.hp.com/bizsupport...505&taskId=135

    a vyber si, či máš Windows7 32-bitový alebo 64-bitový


    ...ale je to len v angličtine

    dajarema je offline (nepripojený) dajarema

    dajarema
    až na to, že HP nevydalo ovládač pre WIN 7 (ani pre 32 ani pre 64 bit), takže ho odtiaľ nestiahneš

    dajarema je offline (nepripojený) dajarema

    dajarema
    teraz som to skúšal naištalovať a ide to takýmto postupom:

    na vyššie uvedenej adrese si stiahni ovládač na Vistu (buď 32 bit alebo 64 bit) a ulož na disk

    cez ovladacie panely daj pridať tlačiareň potom pridať lokálnu a použiť existujúci port DOT4_001 a nevybrať ju v zozname ale daj z disku a tam nájdi driver, čo si stiahol
    a potom už pokračovať ďalej podľa inštrukcií.

    funguje to


    na nete som ešte našiel toto:

    Stačí plug-in vašej LJ 1010, kliknite na tlačidlo Štart, vyberte Zariadenia a tlačiarne, vyberte Pridať tlačiareň, vyberte port DOT4_001, kliknite na tlačidlo Windows Update a vziať HP LaserJet 3055 PCL5 (HP). Na záver, zadajte svoje užívateľské meno "HP LaserJet 1010". To je všetko!

    ten druhý postup som neskúšal

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    dajarema Pozri príspevok
    až na to, že HP nevydalo ovládač pre WIN 7 (ani pre 32 ani pre 64 bit), takže ho odtiaľ nestiahneš
    Ja len že si treba pozrieť dátum pridania príspevku na ktorý odpovedáš. Po roku a pol to už je asi bezpredmetné.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja mam tiež HP 1018 a som navysosť spokojný ,

    jedna z najlepších tlačiarní ake kedy boli vyrobené....

    A tonery mam v zálohe 3, či 4 , zakupené za 400 CZK...... balada...

    Akurat chyba je v tom,že tieto tlačiarne boli dizajnované pre XP , čo je tiež jeden z najlepších software vobec...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.