Zavrieť

Porady

žiadosť na UP § 50e

Chcem požiadať o pomoc, ideme žiadať o fin.príspevok z UP §50e na podporu vytvorenia nového pracovného miesta a k prílohe žiadosti dokladám podnikateľský zámer . Hľadala som na porade, ale tam som našla len novovytvorené pracoviská, ale naša spoločnosť funguje od roku 2002 a podniká v hotelierstve.Tí nový pracovníci budú pracovať ako kuchár a čašník. Keby mi mohol niekto, kto už o ten príspevok žiadal pripojiť len link bola by som veľmi vďačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daniver je offline (nepripojený) daniver

    daniver
    ADA35 Pozri príspevok
    nikto mi nevie poradiť??prosím
    ja som žiadala o tento prispevok a teraz manžel pobera tento prispevok
    na manželku na novovytvorene prac.miesto učtovníčky.Museli sme priložit
    daňové priznanie za predch. rok, výkaz o majetku a zavezkoch.Neviem čo potrebuješ vedieť, ak budem vediet, poradim

    daniver je offline (nepripojený) daniver

    daniver
    ADA35 Pozri príspevok
    nikto mi nevie poradiť??prosím
    ja som žiadala o tento prispevok a teraz manžel pobera tento prispevok
    na manželku na novovytvorene prac.miesto učtovníčky.Museli sme priložit
    daňové priznanie za predch. rok, výkaz o majetku a zavezkoch.Neviem čo potrebuješ vedieť, ak budem vediet, poradim

    ADA35 je offline (nepripojený) ADA35

    ADA35
    Ja potrebujem doložiť k žiadosti podnikateľský zámer, ale tie vzory, ktoré som tu našla sú len pri začatí podnikania a naša firma už v zamestnáva ľudí od 2002 a teraz chceme prijať nových pracovníkov/kuchárov/, samozrejme šéf chce ušetriť , tak musím doložiť nejaký podnikateľský zámer. Spoločnosť prevádzkuje hotel a reštauráciu.dakujem za každú pomoc.

    daniver je offline (nepripojený) daniver

    daniver
    ADA35 Pozri príspevok
    Ja potrebujem doložiť k žiadosti podnikateľský zámer, ale tie vzory, ktoré som tu našla sú len pri začatí podnikania a naša firma už v zamestnáva ľudí od 2002 a teraz chceme prijať nových pracovníkov/kuchárov/, samozrejme šéf chce ušetriť , tak musím doložiť nejaký podnikateľský zámer. Spoločnosť prevádzkuje hotel a reštauráciu.dakujem za každú pomoc.
    skus si nahodit do google podnikatelsky zamer, mozno tam
    najdes, nejaky vzor. Aj ja som tak nasla zopar aj ked su pri zacati podnikania.Ja som si z nich horko tazko vytvorila jeden novy a zrejme im postacil ked nam tu dotaciu dali,a manzel je zivnostnik od 2007
    a dotaciu mame od jula 2009. V charakteristike zameru som rozpisala
    predmet cinnosti podnikania,a ze pre plynuly chod tejto cinnosti potrebujeme administrativnu silu atd, ze dotaciu pouzijeme na odvod do poistovni za zamestnanca, atd.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Podnikateľský zámer som robila presne podľa bodov, ktoré sú zverejnené na stránke UPSVAR-u / osnova podnik. zámeru/.
    Potrebuješ ešte odovzdať: potvrdenia od všetkých poisťovní, že im nič nedlhuješ, od inšpektorátu práce, že si nelegálne nezamestnávala, od DÚ, že nemáš dlhy,asi 13 čestných prehlásení a v prvom rade vypísanú žiadosť/nájdeš tiež na UPSVAR/, súvahu, výsledovku, DP
    Je toho dosť, ale dá sa to vybaviť asi za 2 týždne, prajem ti aby ti to vyšlo Dáša

    bubko1 je offline (nepripojený) bubko1

    bubko1
    pod. zámer sa vypracúva s podľa tých bodov zo stránky ÚPSVaR,
    ide o to že ak potrebujete ďalších čašníkov, ...tak sa rozširuje prevádzka - to by išlo do charakteristiky zámeru,
    keďže táto žiadosť je na novo vytvorené miesto, to znamená, že nie na dočasne uvolnené, t.j. že v PP budete musieť mať viac čašíkov ako doteraz a po roku sa to preukazuje potvrdením, alebo sa rozšíruje prevádzka a potrebuje nové profesie

    žiadosť na UP § 50e

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.