Zavrieť

Porady

canyoning

ahojte,

prosim neviete mi niekto poradit, ci vobec na Slovensku funguje nieco ako canyoning? alebo pripadne nejaky klub, kde sa tomu "venuju":-) dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Čo to vlastne ten canyoning je - nedá sa to napísať po slovensky? My sme tu takmer všetci vyššieho veku a nepoznáme takéto slovo. Je to plavba na kanoe? Ja poznám paragliding, to je lietanie na handre, a tomu sa aj venujem.

    beruska je offline (nepripojený) beruska

    beruska
    ja by som to jasne ze napisala po slovensky, keby viem slovensky ekvivalent:-( ale kanoe to nie je... ale uplne amatersky by som to opisala ako tak "prekonavanie" vseliakych roklin a podobnych terenov (kaňonov, z toho: canyoning), roznymi technikami(nieco ako zlanovanie, rafting atd...)

    ALLL je offline (nepripojený) ALLL

    ALLL
    ahoj,
    neviem o tom aby sa canyoning robil na Slovensku, vacsina za tym chodi do zahranicia...ja osobne som bola v Slovinsku-robil to nejaky klub-agentura z Hlohovca,ale neviem momentalne ich netovu stranku...

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Asi ťa nepoteším, rokliny a kaňony sa nachádzajú prevažne v chránených oblastiach, kde je vstup povolený len po turistických chodníkoch. Lozenie po neprístupných miestach v chránených oblastiach je pokutované a ochranári to aj dosť usilovne robia. Iné miesta na takéto lozenie u nás nie sú, pretože 30 % Slovenska je chráneným územím.

    beruska je offline (nepripojený) beruska

    beruska
    ja som tiez pocula, ze sa chodi hlavne do Slovinska, ale ja by som to strasne chcela skusit a vraj je najlepsie byt v nejakom klube normalne ako clen a tak chodit. a ty co si bola, to bola ako cestovka, alebo normalny klub? a nevies mi prosim povedat aspon nazov toho klubu?

    ALLL je offline (nepripojený) ALLL

    ALLL
    dnes ti isto nepoviem...skusim pozriet doma ci nemam nieco pri fotkach...to som bola s jednou firmou-robila to pre nich nejaka agentura,myslim,...viem ze robia rozne zajazdy, aj cykloturistiku aj rafting...Bolo fakt super...ak si adrenalinovy clovek,tak ten canyoning ti odporucam...zazitok na cely zivot...

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Tak aj som bola tento rok nahovorená na rafting a kaňoning. A bolo to niečo úžasné. Boli sme v Slovinsku taktiež cez Hlohovec. Takže ak ide o rodinu Černých tak stránka je www.aac-tour.sk.

    ALLL je offline (nepripojený) ALLL

    ALLL
    Ano, presne toto som myslela....dik-uz nemusim hladat...



    alex1
    Tak aj som bola tento rok nahovorená na rafting a kaňoning. A bolo to niečo úžasné. Boli sme v Slovinsku taktiež cez Hlohovec. Takže ak ide o rodinu Černých tak stránka je www.aac-tour.sk.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.