Zavrieť

Porady

inventura a dovolenka

Dobrý den, chcem sa spytať.Pracujem v jednom obchode ako predavačka.Prevadzka funguje 2 roky, prva inventura sa robila asi mesiac po otvoreni a duha až teraz 12.1. Za mojho posobenia sa tam vystriedalo viacero zamestnancov.Bolo zistene manko tak chce zamestnavatel spravit inventuru ešte k 31.1. My ale nemame podpisaný žiaden inventurny supis iba zopar papierov, ktora čo kontrolovala.Inventury dna 31.1. sa nezučastnim z dovodu odcestovania mimo SR.Ak bude zistene zas manko môže mi to dať zosobniť? Ked neni ta prva este ani dorobena lebo vela veci je vraj nenahodenych v pc ale fyzicky tam su? A može mi to zosobniť ked dnes je namiesto mňa v praci lebo sme mali vymenu nazorov a dal mi nutenu dovolenku?
Ešte sa chcem spytať či je normalne aby sme dostavali za dovolenku zaplatene, citujem z vyplatnej pasky:priemer na dovolenku 2,02 čo je aj tarifa hodinovej mzdy?
Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    inventura a dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.