Zavrieť

Porady

jpg

Ahojte asi mám možno banálny problém v počítači tu v práci ale nedá sa mi otvoriť príloha, Mám tam len x a IMAGE v obĺžničku, poradte čo si mám stiahnúť, aký program´Ďakujem,,,,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    svedia Pozri príspevok
    Ahojte asi mám možno banálny problém v počítači tu v práci ale nedá sa mi otvoriť príloha, Mám tam len x a IMAGE v obĺžničku, poradte čo si mám stiahnúť, aký program´Ďakujem,,,,
    Ak je to obrázok, tak potrebuješ akýkoľvek obrázkový prehliadač. Ja napr. používam IrfanView. Ale na nete sú ich stovky, stačí si len vybrať:

    http://tahaj.sme.sk/browse/3?s=dl_count%20desc

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    no ale format JPG by mal otvorit aj prehliadac ktory je sucastou systemu Windows (XP, Vista, 7,...). Takze problem bude asi niekde inde, snad ze pre priponu sa zrusila asociacia s prehliadacom. Ale ten IrfanView by to asi poriesil, kedze by na seba asocioval pripony obrazkov.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pistik71 Pozri príspevok
    no ale format JPG by mal otvorit aj prehliadac ktory je sucastou systemu Windows (XP, Vista, 7,...). Takze problem bude asi niekde inde, snad ze pre priponu sa zrusila asociacia s prehliadacom. Ale ten IrfanView by to asi poriesil, kedze by na seba asocioval pripony obrazkov.
    Nakoniec problém môže byť aj niekde úúúpne inde. Z toho, čo zadávateľka napísala, je to veľmi nejasné. V zadaní spomína e-mail a nejaký obrázok v ňom ako prílohu. A ten obrázok jej možno nejde otvoriť.

    Môže byť, že emailový prehliadač neprevzal zo servera obrázky ako prílohu a preto sa jej nezobrazili (vtedy zvykne miesto obrázku ukázať len malý štvorček s červeným križikom). Alebo je možné, že poštový server nedovolí prevziať obrázkové prílohy mailu. V takomto prípade jej inštalácia Irfanu nepomôže.

    Ale to by nám musela upresniť svoj problém.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Ďakujem...všetkým čo mali starosti so mnou..
    ale poslali mi to ešte raz a už sa to dalo otvoriť,, len mi napísali, že jpg zamenili na kolor rgb a aj pdf.. bolo po poľsky..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.