Zavrieť

Porady

nová s.r.o.- zalozenie+účtovník+...

Zdravim Vas poradaci

So spolocnikom ideme zalozit spol. s.r.o., ktora bude na svk importovat alkoholicke napoje. Dodacvatel je znamy vyrobca posobiaci dlhodobo na trhu v zapadnej europe. Firma bude mat sidlo zrejme v ZA, alebo v TN kraji-podla toho kde zozenieme priestory.

1, Hladam cloveka/firmu ktora ma skusenosti so zakladanim sro takpovediac na kluc- aj s nejakymi referenciami ak sa da. Viem ze firiem ktore zalozia sro je dost, ja vsak hladam niekoho overeneho s kym mate pripadne skusenosti.

2, Dalej hladam spolahliveho uctovnika/cku s pripadnymi skusenostami v uctovani firiem narabajucich s alkoholom. Nakolko zaciname je pre nas kazda rada dobra. Mal by to byt clovek sikovny a trpezlivy- sme novacikovia, ale sme ucenlivi. Dalej by asi mal byt niekde z okolia kvoli jednoduchej dostupnosti, teda ZA, TN.

3, Dalej... ponuknite skladove priestory s kancelariou- na zaciatok staci nieco naozaj male, najlepsie s moznostou buduceho rozsirenia. Konkretne hladam sklad velkosti cca 10x10m vratane malej kancelarie pre vystavovanie pokladnicnych dokladov a nejake skladove hospodarstvo...vsak viete o com hovorim. Samozrejme dostupnost nakladnymi vozidlami- tie bezne dodavky, nie kamiony, velke dvere do skladu- minimalne pre vysokozdvizny vozik s paletou, pripadne dodavku. Najlepsie v nejakom aspon naoko strazenom areali, nakolko ide o alkohol potrebujem preukazat zabezpecenie. V blizkosti hlavnych ciest, aby to nebolo niekde zahrabane. To je informativny popis aby bola predstava o tom co hladam, Vasa ponuka nemusi byt presne na to.

4, Kedze by som to chcel co najviac zjednodusit a rychlo sa rozbehnut bolo by vhodne mat nejake zoznamy podnikov- restauracie, bary diskoteky, hudobne kluby, coctail bary atd. Aspon v okoli spominanych miest, pripadne v celej sr. Viem ze nikto kto v tom ide mi nebude davat zoznam svojich odoberatelov- to necakam. Iba nejaku predstavu o tom ako by sa taketo zoznamy mohli dat co najlahsie vydolovat- nejaky urad ich predsa registrovat musi, len ci je to verejne pristupne...

Dakujem za vsetky Vase pripomienky do diskusie.

Dakujem za prispevky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    nová s.r.o.- zalozenie+účtovník+...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.