Zavrieť

Porady

zubár :-((...

Ahojte...dnes som si odlomila zo zuba :-(((...zatial ma to nebolí (chvalabohu)...ale mám iný problém!!! PANIKA zo zubára...je to asi psychické alebo co...objednala ma na tento piatok a uz terazky mam bruchabolenie :-(..neviete mi poradit nejaku osvedčenú taktiku pred návštevou? nejakú tabletku "oblbovák" aby som to tak neprecitovala???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Poola je offline (nepripojený) Poola

    Poola
    pozri na to pragmaticky a ver tomu že vikend budeš mať "už po tom". Neviem, niekomu stači ked si dá človek záležat na správnom dýchani do bránice a tak sa sam postara o zniženie momentalneho stresu, niekomu by pomohlo tiche odriekanie čarovnej vety napr. "tešim sa na piatok zubarovi" ,mne ale vzdy pri sebecitlivejšej oprave na zube pomohla včelička od pana doktora:-). Neboj, cim rychlejsie vstanes z kresla tym lepsie,drzim palce!

    Poola je offline (nepripojený) Poola

    Poola
    Ked by si mala pocit ze si potrebuješ niečo "šupnúť" tak si možeš kupiť v lekarni homeopatikum: Sedatif PC, su to vytazky z rastlin, ziadne chemikalie, v podstate prirodne antidepresivum, ale bez vedlajsich ucinkov, neuspava, neoblbuje, nestanes sa na nom zavisla, mozes normalne fungovat, soferovat, moze sa kombinovat s hocijakymi liekmi.

    noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

    noemi-ke
    Poola Pozri príspevok
    Ked by si mala pocit ze si potrebuješ niečo "šupnúť" tak si možeš kupiť v lekarni homeopatikum: Sedatif PC, su to vytazky z rastlin, ziadne chemikalie, v podstate prirodne antidepresivum, ale bez vedlajsich ucinkov, neuspava, neoblbuje, nestanes sa na nom zavisla, mozes normalne fungovat, soferovat, moze sa kombinovat s hocijakymi liekmi.
    Antidepresiva neukludnuju, oni riesia problem.Ucinok je az po dlhodobom pouzivani.
    na ukludnenie su ine preparaty, poradia v lekarni, niektore na volny predaj.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    treba otvoriť oči a pohľadať či už zadaná téma nie je vytvorená!!!
    http://www.porada.sk/t128839-panicky...zo-zubara.html

    leonessa je offline (nepripojený) leonessa

    leonessa
    oči som otvorila....a tu temu našla ale nenašla som tam vhodnu odpoved!!!!...mimochodom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.