Zavrieť

Porady

kod KP

Zdravim vsetkych poradakov

neviete mi prosim poradit kod klasifikacie produkcie pri kavomatoch,urcite je to v 2 odpis skupine ale neviem priradit cislo KP-vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

    DušanČ
    Niekedy je to dosť problematické, často to najlepšie poradia dodávatelia alebo
    výrobcovia. Podľa môjho názoru by to malo byť č. KP 29.24.33 - Predajné automaty (automaty verejného stravovania pre predaj a individuálne služby).

    boitana je offline (nepripojený) boitana

    boitana
    DušanČ
    Niekedy je to dosť problematické, často to najlepšie poradia dodávatelia alebo
    výrobcovia. Podľa môjho názoru by to malo byť č. KP 29.24.33 - Predajné automaty (automaty verejného stravovania pre predaj a individuálne služby).
    idem ta este otravovat,neporadil by si mi kde by som mala zaradit stvorkolky ? do 1 odpis skupiny ci do 2 odpis skupiny
    dakujem za vsetky odpovede

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    boitana
    idem ta este otravovat,neporadil by si mi kde by som mala zaradit stvorkolky ? do 1 odpis skupiny ci do 2 odpis skupiny
    dakujem za vsetky odpovede
    Asi bude treba upresniť, či detské alebo motocykle-štvorkolky.

    boitana je offline (nepripojený) boitana

    boitana
    motocykle-Tarzan 200cm-zaradila som to medzi -motocykle KP 35.41.13 len neviem ci spravne-dakujem

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    boitana
    motocykle-Tarzan 200cm-zaradila som to medzi -motocykle KP 35.41.13 len neviem ci spravne-dakujem
    Výborne, KP máš správnu. V prílohe k zákonu o DP je to uvedené v 2. odpisovej skupine.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Mám otázku na poraďákov - viete mi poradiť, či sa dá na niektorej stránke nájsť KP, alebo musím len pracne hľadať v knihách?

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    DušanČ
    Niekedy je to dosť problematické, často to najlepšie poradia dodávatelia alebo
    výrobcovia. Podľa môjho názoru by to malo byť č. KP 29.24.33 - Predajné automaty (automaty verejného stravovania pre predaj a individuálne služby).
    29.24.33 automaty na samoobslužný predaj bonbónov, nápojov, cigariet, prezervatívov, potravín, známok atď., fotografické obslužné automaty, prístroje na rozmieňanie peňazí a na drobné

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    boitana
    motocykle-Tarzan 200cm-zaradila som to medzi -motocykle KP 35.41.13 len neviem ci spravne-dakujem
    35.41.13 - sajdky, motorové trojkolky.
    35.41.11 motocykle s obsahom valcov najviac 50 cm3.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ondrejvla
    Mám otázku na poraďákov - viete mi poradiť, či sa dá na niektorej stránke nájsť KP, alebo musím len pracne hľadať v knihách?
    PLATNÉ KLASIFIKÁCIE A ČÍSELNÍKY V OBLASTI ŠTÁTNEJ ŠTATISTIKY

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    PLATNÉ KLASIFIKÁCIE A ČÍSELNÍKY V OBLASTI ŠTÁTNEJ ŠTATISTIKY
    Lenka, ďakujem veľmi pekne, pomohlo.
    Johanka, ďakujem za odkaz na stránku.
    Pekný deň prajem všetkým.

    boitana je offline (nepripojený) boitana

    boitana
    ahojte ,zase Vas idem poprosit o radu , do ktorej odpisovej skupiny patri lesenie?
    ak niekto vie pomohlo by mi to dakujem

    boitana je offline (nepripojený) boitana

    boitana
    uz som nasla KP 28.,11.23 lenze ked si pozriem zakon tak neviem to zaradit vidno ze 28. je zaradena aj v 1 aj 2 odpis skup aj v 3 a tento kod nie je nikde -preto uzidzujem ze mozem dat do 2- dakujem vam

    boitana je offline (nepripojený) boitana

    boitana
    AVO
    29.24.33 automaty na samoobslužný predaj bonbónov, nápojov, cigariet, prezervatívov, potravín, známok atď., fotografické obslužné automaty, prístroje na rozmieňanie peňazí a na drobné
    moc krat dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.