Zavrieť

Porady

piaculum - som obeť

ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.
Usporiadat
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

piaculum Pozri príspevok
ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.

Prosím aj ostatných, som naozaj na dne, pokúste sa mi nejako pomôcť.Ani sama neviem od čoho sa mám odraziť. Neviem, či na tejto stránke existuje niekto - kto by ma vedel nasmerovať ako riešiť môj strašný problém s políciou.PROSÍM O POMOC,ďakujem vám.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
piaculum Pozri príspevok
ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.
No hej , všetko by bolo v poriadku .....ale nejak tu chýba to hlavné ...nejaká ta bližšia špecifikácia problému ...

Ono výraz " katastrofa " je dosť široký pojem ...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

piaculum Pozri príspevok



Prosím aj ostatných, som naozaj na dne, pokúste sa mi nejako pomôcť.Ani sama neviem od čoho sa mám odraziť. Neviem, či na tejto stránke existuje niekto - kto by ma vedel nasmerovať ako riešiť môj strašný problém s políciou.PROSÍM O POMOC,ďakujem vám.
piaculum, prihlásila si sa na forum, kde sa problémy riešia verejne. Ak chceš pomoc, musíš o nich napísať viac ...
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

piaculum Pozri príspevok
ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.
Ako ti máme pomôcť, keď nevieme, v čom je tvoj problém....

Žiadnu otázku si nezadala.
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

piaculum Pozri príspevok
ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.
Nejako mi to nesedí, že by psychologička radila, že mi tvoj problém tu vyriešime? To čo za psychologičku?? Určite to budú dosť diskrétne veci a to si myslím, že nie je najvhodnejšie riešiť touto formou...ak hľadáš právnu pomoc, tu toho zase toľko nieje, ale môžno sem nejaký právnik zablúdi a ozve sa ti cez ss.
Naposledy upravil Halli : 28.01.10 at 15:18 Dôvod: doplnila som posl.vetu....
1 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

slavica Pozri príspevok
Nejako mi to nesedí, že by psychologička radila, že mi tvoj problém tu vyriešime? To čo za psychologičku??
Možno myslela po tej právnej stránke.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

slavica Pozri príspevok
Nejako mi to nesedí, že by psychologička radila, že mi tvoj problém tu vyriešime? To čo za psychologičku??
Nemyslela psychologička bezplatnú právnu pomoc na PORADe ?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
Nemyslela psychologička bezplatnú právnu pomoc na PORADe ?
..

..no, nabudúce sa dozvieme, že sem kardiolog pošle pacienta, lebo tu nájde pomoc..
0 1
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Asi sa zľakla, keď sa už neozvala
0 0
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

veronikasad Pozri príspevok
Nemyslela psychologička bezplatnú právnu pomoc na PORADe ?
Ahoj VERONIKAsad,
je fakt že som sa odmlčala, prečítala som si aspoň názory niektorých poraďákov.Som aj smutná z posmešných hlášok - čo už, každý sme nejaký. Pod pojmom katastrofa som myslela to, žeuž aj moja chudera mama sa zrútila z ťažkostí,ktoré nám celej rodine spôsobuje do dnešného dňa určitá osoba. Predtým to boli vyhrážky, neskôr bitky, prenasledovania (ale do detailov nechcem zachádzať, pretože som aj trocha rozladená z reakcií).
Potrebujem podať trestné oznámenie za psychický teror, ktorý prežívam neustále.Snáď skutočný právnik - alebo odborník by to adekvátne pochopil a aj posúdil.Nebudem reagovať na všetky reakcie, ničoho som sa nezľakla ako to tu ktosi opísal.Som v situácii, ktorú nie každý vie pochopiť. Nevadí.

Áno, potrebujem právne poradenstvo, neviem či som na správnej adrese....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pokiaľ ide o psychické a už aj fyzické týranie, najlepšia a najrýchlejšia je cesta na najbližšiu policajnú stanicu. Trestné oznámenie nemusíš vôbec vopred písomne formulovať. Polícia je povinná spísať s Tebou zápisnicu o ústnom podaní trestného oznámenia a začať to šetriť.
1 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
piaculum Pozri príspevok
Ahoj VERONIKAsad,
je fakt že som sa odmlčala, prečítala som si aspoň názory niektorých poraďákov.Som aj smutná z posmešných hlášok - čo už, každý sme nejaký. Pod pojmom katastrofa som myslela to, žeuž aj moja chudera mama sa zrútila z ťažkostí,ktoré nám celej rodine spôsobuje do dnešného dňa určitá osoba. Predtým to boli vyhrážky, neskôr bitky, prenasledovania (ale do detailov nechcem zachádzať, pretože som aj trocha rozladená z reakcií).
Potrebujem podať trestné oznámenie za psychický teror, ktorý prežívam neustále.Snáď skutočný právnik - alebo odborník by to adekvátne pochopil a aj posúdil.Nebudem reagovať na všetky reakcie, ničoho som sa nezľakla ako to tu ktosi opísal.Som v situácii, ktorú nie každý vie pochopiť. Nevadí.

Áno, potrebujem právne poradenstvo, neviem či som na správnej adrese....
Pozri Piaculum.
Na tomto fóre, ako už bolo spomenuté, sa riešia problémy verejne, z jednoduchého dôvodu. Čím viac hláv, tým viac rozumu. Niektorí máme viac skúsenosti, niektorý menej. Preto by bolo lepšie keby si neurážala a prekonala ostych a napísala svoj problém do témy a nie do ss. Skôr ti budeme vedieť poradiť.
1 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

akosi by som nepodceňoval žiaden takýto odkaz....dotyčná žienka viac krát apeluje na slovo PROSÍM O POMOC...ľudia,nebuďte uštipační.........
0 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

dzanina Pozri príspevok
akosi by som nepodceňoval žiaden takýto odkaz....dotyčná žienka viac krát apeluje na slovo PROSÍM O POMOC...ľudia,nebuďte uštipační.........

ozaj zabudol som - pokiaľ viem, tak slovo "piaculum" - znamená asi v latinčine obeť.......
Ale súhlasím so Shrekom, odlož ostych a napíš nám viac.
ja sám mám veľa starostí - no ľudia poraďáci OK pomohli - nasmerovali...
sám som tu písal veci, ktoré ma až udivovali ako som sa rozpísal...., tak DRŽ sa PIACULUM
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja teda nechcem byť hnusná, ale to psychologička riešila odkázaním na internetovú stránku a nie odkázaním na políciu?..myslím, že ak psycholog vie o domácom násilí, môže poskytnúť informácie pacientovi o tom, kde a ako má toto násilie nahlásiť, prípadne môže zavolať políciu a dosvedčiť, čo pacient vypovie u neho..no a ak sa matka zrútila, to nikto nebol s ňou u lekára?..a tam sa nedalo povedať, že prečo sa zrútila?..alebo že by sa lekár nespýtal?..a ty sama, piaculum, necháš matku týrať?..a potom pýtaš radu, že čo s tým?..mám pocit, že tu niečo nie je oki...
1 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

pepsikova Pozri príspevok
..no ja teda nechcem byť hnusná, ale to psychologička riešila odkázaním na internetovú stránku a nie odkázaním na políciu?..myslím, že ak psycholog vie o domácom násilí, môže poskytnúť informácie pacientovi o tom, kde a ako má toto násilie nahlásiť, prípadne môže zavolať políciu a dosvedčiť, čo pacient vypovie u neho..no a ak sa matka zrútila, to nikto nebol s ňou u lekára?..a tam sa nedalo povedať, že prečo sa zrútila?..alebo že by sa lekár nespýtal?..a ty sama, piaculum, necháš matku týrať?..a potom pýtaš radu, že čo s tým?..mám pocit, že tu niečo nie je oki...

Zdravím pepsi....,
-pozorne som čítal stránky Piaculum......, neviem ako ty, no ja som z toho jednoznačne pochopil, ŽE ZREJME POTREBUJE POMOC s písaním TRESTn0HO OZNÁMENIA !...pokiaľ sa mýlim,..pozorne čítaj jej odkazy...uvidíme.
-Myslím, že nie je na mieste riešiť tu teraz, či s jej matkou bol ktosi u lekára alebo nie.jezrejmé, že určite asi áno.

Pochopil som (teda aspoň ja-napriek tomu že niesom advokát), že jednoznačne POTREBUJE podať TRESTNéE oznámenie...., možno ak by zareagoval niekto kompetentný,poradil by ako má postupovať.

- A na záver : môj názor(psychológ) sa zaoberá zdravím apod. - možno jej poradila webprávnika - nie je namieste posmievať sa (sorry môj názor).

- mne tu mnohí pomohli, prečo sa o to nepokúsiť aj piaculum ....?
1 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

dzanina Pozri príspevok
Zdravím pepsi....,
-pozorne som čítal stránky Piaculum......, neviem ako ty, no ja som z toho jednoznačne pochopil, ŽE ZREJME POTREBUJE POMOC s písaním TRESTn0HO OZNÁMENIA !...pokiaľ sa mýlim,..pozorne čítaj jej odkazy...uvidíme.
-Myslím, že nie je na mieste riešiť tu teraz, či s jej matkou bol ktosi u lekára alebo nie.jezrejmé, že určite asi áno.

Pochopil som (teda aspoň ja-napriek tomu že niesom advokát), že jednoznačne POTREBUJE podať TRESTNéE oznámenie...., možno ak by zareagoval niekto kompetentný,poradil by ako má postupovať.

- A na záver : môj názor(psychológ) sa zaoberá zdravím apod. - možno jej poradila webprávnika - nie je namieste posmievať sa (sorry môj názor).

- mne tu mnohí pomohli, prečo sa o to nepokúsiť aj piaculum ....?

APROPO : piaculum hneď v úvode spomínala - že dotýčný človek nebol manželom, takže išlo vôbec o ide vlastne DOMÁCE NÁSILIE ?????? REAGOVAŤ BY MAL PRÁVNIK ahoj pepsi.....
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

dzanina - nemýliš sa.

citujem z jej príspevku "Potrebujem podať trestné oznámenie za psychický teror,".

Žial, už sa na PORADe neobjavila, neodpovedá ani na SS ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
dzanina Pozri príspevok
APROPO : piaculum hneď v úvode spomínala - že dotýčný človek nebol manželom, takže išlo vôbec o ide vlastne DOMÁCE NÁSILIE ?????? REAGOVAŤ BY MAL PRÁVNIK ahoj pepsi.....

..no..ja teda fakt nechcem byť hnusná na piaculum..ale- ak má problém, tak ho hneď napíše,aby ľudia mohli reagovať a nebude čakať, až sa nejaký právnik ozve..mimochodom, trestné oznámenie sa nepíše samo doma, to sa podáva na polícii, tam sa spisuje predmet oznámenia, píšu ho policajti, ktorí dostanú podnet, spolu s podávateľom, ten musí byť prítomný..myslím, že toto už dnes vie každý..no a keďže neviem doteraz, čoho sa to násilie týkalo, to čo napísala, nie je veľa, tak to nechám tak..
..myslím si, že ak aj nemá možnosť sa pravidelne dostať k internetu, to, že tu napísala prvý príspevok, mohla využiť na to, že napíše podrobne, aby bolo v čom radiť...a ešte: psychológ, akýkoľvek, je človek rozhľadený, teda nepošle klienta hľadať pomoc na internet..
..toto sú len moje myšlienky, fin..
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
piaculum Pozri príspevok
Ahoj VERONIKAsad,
je fakt že som sa odmlčala, prečítala som si aspoň názory niektorých poraďákov.Som aj smutná z posmešných hlášok - čo už, každý sme nejaký. Pod pojmom katastrofa som myslela to, žeuž aj moja chudera mama sa zrútila z ťažkostí,ktoré nám celej rodine spôsobuje do dnešného dňa určitá osoba. Predtým to boli vyhrážky, neskôr bitky, prenasledovania (ale do detailov nechcem zachádzať, pretože som aj trocha rozladená z reakcií).
Potrebujem podať trestné oznámenie za psychický teror, ktorý prežívam neustále.Snáď skutočný právnik - alebo odborník by to adekvátne pochopil a aj posúdil.Nebudem reagovať na všetky reakcie, ničoho som sa nezľakla ako to tu ktosi opísal.Som v situácii, ktorú nie každý vie pochopiť. Nevadí.

Áno, potrebujem právne poradenstvo, neviem či som na správnej adrese....
... už zase? Hm,...akoby niektoré nicky jedna mater mala....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať