Zavrieť

Porady

Pohoda mzdy prechod na rok 2010

Dobrý večer,
začínam pracovať v Pohode, robila som mzdy za december 2009. Chcela som
skúsiť január 2010. Ako a čo spraviť, aby som robila mzdy v novom roku.
Ak môžte napíšte návod podrobne. ďakujem
Marika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Ak ešte neúčtuješ v novom roku, nastav sa v systéme na roletu Účtovníctvo, dole v rolete je Uzávierka, ťukni a ukáže sa Ti účtovanie na prelome období, potvrď a môžeš vytvoriť mzdy za január.

    Vivi je offline (nepripojený) Vivi

    Vivi
    ahojte,skusali ste uz niekto v Pohode ratat zamestnanecku premiu?
    a tiez - hladam tlaciva - ziadost o rocne zuctovanie,mam pocit,ze su este stare?ako to mate vy?

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Ja som si zatiaľ všimla, že Doklad o výške príjmu a o preddavkoch....mi vyhadzuje rok 2008, ale údaje sú z roku 2009. Asi budem zajtra volať Dnes som si stiahla aktualizáciu z CD. Nechápem.

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Vivi Pozri príspevok
    mne doklad tlaci dobre a aktualizacia z CD mi zatial neprislamam verziu 9305b
    Mne došlo nové CD vo štvrtok, FD som platila ešte ku koncu r.2009.

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Vivi Pozri príspevok
    aj ja...len mi este neprislo nic
    Tak zajtra ho iste budeš mať. Pekný večer prajem. Aspoň máš dôvod nepracovať, ale oddychovať.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ja si to pre istotu sťahujem cez internet cez Zákaznícke centrum. Ale ešte som si to nestiahla, už veru budem musieť. Tiež mi neprišlo CD, len Spravodaj na email

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Vivi Pozri príspevok
    ahojte,skusali ste uz niekto v Pohode ratat zamestnanecku premiu?
    a tiez - hladam tlaciva - ziadost o rocne zuctovanie,mam pocit,ze su este stare?ako to mate vy?
    Zamestnanecké prémie nebudem riešiť cez firmu, tak preto neviem. Nepozerala som

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Veď skúste vytvoriť mzdy za 1/2010, či Vám to zoberie zam. prémiu, ale predtým označte v personalistike.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Mne prišlo CD už vo štvrtok, ale nie je tam tlačivo RZD, resp je staré. V novom upgrade poriešili len tlačivo žiadosť o RZD a RZZP.
    SW mi ráta síce ZP, ale nie je to korektné, napr. mám len 6 mesiacov odrobené v r. 2009 a sumu nekráti, vyráta celú.
    Na môj dotaz mi povedali, že upgrade uzatvorili, práve keď vyšli v zákone nové tlačivá
    Takže čakáme....
    Mzdy v januári som už spravila, pri prechode treba dávať pozor na dovolenky, resp. na vyčíslenie novej a zostatok starej. Na zostatok starej dovolenky treba použiť riadok "prechodné obdobie".

    Vivi je offline (nepripojený) Vivi

    Vivi
    jozka56 Pozri príspevok
    Veď skúste vytvoriť mzdy za 1/2010, či Vám to zoberie zam. prémiu, ale predtým označte v personalistike.
    ja som vytvorila,ono ju zoberie,ale mylim,ze je vyratam v nespravnej sume,mne vychadza omhono vyssia,ako mi ju vyratala Pohoda.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Všimli ste si, že už je aktualizácia s prémiou hotová? Dokonca mi to aj dobre vyrátalo..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.