Zavrieť

Porady

žiadosť

Ahojte,
potrebovala by som napisat žiadosť o potvrdenie o zdanitelnom prijme.

Len neviem co by som mala do textu uviest, napisat...Poradi niekto?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pizzanoel Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebovala by som napisat žiadosť o potvrdenie o zdanitelnom prijme.

    Len neviem co by som mala do textu uviest, napisat...Poradi niekto?

    Dakujem
    Na aký účel to potrebuješ ? ŽIadaš ho od svojho zamestnávatela, alebo ideš vystavovať ty a potrebuješ vzor tlačiva ?

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    veronikasad Pozri príspevok
    Na aký účel to potrebuješ ? ŽIadaš ho od svojho zamestnávatela, alebo ideš vystavovať ty a potrebuješ vzor tlačiva ?
    Pracovala som na dohodu taky jeden mesiac a odratali mi dan tak by som chcela ju uplanit v DP, takze by som to potrebovalo od zamestnavatela, len neviem co tam napisat do textu...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pizzanoel Pozri príspevok
    Pracovala som na dohodu taky jeden mesiac a odratali mi dan tak by som chcela ju uplanit v DP, takze by som to potrebovalo od zamestnavatela, len neviem co tam napisat do textu...
    Že žiadaš o zaslanie potvrdenia o zdanitelnej mzde za rok 2009

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    veronikasad Pozri príspevok
    Že žiadaš o zaslanie potvrdenia o zdanitelnej mzde za rok 2009
    Ano potvrdenie o zdanitelnej mzde tak mi bolo povedane ze ked chcem aby mi vratili tu dan z toho prijmu tak mam mat toto a mam to dat do DP.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pizzanoel Pozri príspevok
    Ano potvrdenie o zdanitelnej mzde tak mi bolo povedane ze ked chcem aby mi vratili tu dan z toho prijmu tak mam mat toto a mam to dat do DP.
    a v čom je teda problém ? Zamestnávatel ti ho ešte neposlal ? Tak si ho vyžiadaj.

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    veronikasad Pozri príspevok
    a v čom je teda problém ? Zamestnávatel ti ho ešte neposlal ? Tak si ho vyžiadaj.
    Ja som bola dneska vo firme v Trnave kde som robila a oni mi povedali ze to u nich robi centrala v Blave a ze mam si tam poslat ziadost... Len neviem ci do tej žiadosti staci napisat ze : Žiadam Vás o potvrdenie o zdanitelnom prijme za mesiac december. Alebo tam mam este nieco napisat ?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pizzanoel Pozri príspevok
    Ja som bola dneska vo firme v Trnave kde som robila a oni mi povedali ze to u nich robi centrala v Blave a ze mam si tam poslat ziadost... Len neviem ci do tej žiadosti staci napisat ze : Žiadam Vás o potvrdenie o zdanitelnom prijme za mesiac december. Alebo tam mam este nieco napisat ?
    Svoje meno, dátum narodenia, adresu a odkedy-dokedy si vo firme robila. Obyčajnú žiadosť hádam zvládneš, alebo ti mám napísať celý vzor ?

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    veronikasad Pozri príspevok
    Svoje meno, dátum narodenia, adresu a odkedy-dokedy si vo firme robila. Obyčajnú žiadosť hádam zvládneš, alebo ti mám napísať celý vzor ?
    Dobre, vdaka idem to napisat...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.