Zavrieť

Porady

Kaviareň - porada

dobrý deň,
prosím Vás viete mi niekto poradiť, s kolegyňou by sme si chcelli otvoriť malú čajovňu, alebo kaviarničku. Čo všetko je k tomu potrebné, aký druh živnosti a pod. veci, ja mám výučný list aj maturitu v tomto obore, ale kolegyňa nie.
Aký postup sa volí, keď budeme ako spoločníčky. Ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    ahoj, v akom meste to má byť? moja sestra pomáhala pri viacerých kaviarňach na začiatkoch, tak by možno vedela pomôcť aj vám....ahojky

    ladore je offline (nepripojený) ladore

    ladore
    ahoj, sme z Martina - za každú radu som vďačná, nakoľko sa musíme začať starať samé o seba, lebo trvalá práca ide dolu vodou, a nechceme aby naša kaviareň dopadla rovnako.
    ahojky

    nathallie je offline (nepripojený) nathallie

    nathallie
    Tak ja uz som vo finalnej faze, tesne pred otvorenim kaviarne ... Takze najprv je treba rozhodnut, ako chcete podnikat. Ci budete obidve zivnostnicky a vytvorite si zdruzenie FO, alebo obe zalozite jednu s.r.o. Neviem, co konkretne ta zaujima? Ci administrativne veci - teda papiere a povolenia, alebo prakticke veci ohladne vybavenia kaviarne.

    ladore je offline (nepripojený) ladore

    ladore
    Dobrý deň nathallie, potrebujem všetky informácie ak Vás to nezaťaží, aj papierové aj praktické-viem, že je to na dlhšie tak na mail to bude lepšie a ešte ma zaujalo ako by to fungovalo, keby sme mali živnosť obe a ako s.r.o.
    moc Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.