Zavrieť

Porady

Prihlaska zamestnanca - socialka

Dobry den,
Snazim sa prihlasit noveho zamestnanca dovp do socialky, ale vzdy mi vypise chyby: <TABLE width="100%"><TBODY><TR><TD align=middle>Chyby registračného listu FO:</TD></TR><TR><TD align=middle>Nevyplnený údaj : Výkon práce v štáte </TD></TR><TR><TD align=middle>Výkon práce v štáte : Nesprávny štát</TD></TR></TBODY></TABLE>
co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    martinka_@zoznam.sk Pozri príspevok
    Dobry den,
    Snazim sa prihlasit noveho zamestnanca dovp do socialky, ale vzdy mi vypise chyby: <TABLE width="100%"><TBODY><TR><TD align=middle>Chyby registračného listu FO:</TD></TR><TR><TD align=middle>Nevyplnený údaj : Výkon práce v štáte </TD></TR><TR><TD align=middle>Výkon práce v štáte : Nesprávny štát</TD></TR></TBODY></TABLE>
    co s tym?
    Tak asi tam máš naozaj nesprávne zadaný štát.
    pri adrese a doplňujúcich údajoch o zamestnancovi mám štát SK, pri adrese zamestnávateľa mám tiež SK. Alebo to treba doplniť ešte niekde?

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    musíš to opraviť priamo v nastaveniach / voľbách / teraz tam máš asi to SK

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ešte Ti chyba asi SK vo výkone práce: Je to dole vpravo v RL. Može byť aj SK aj SR
    fakt chybalo mi presne to....dakujem ....tolko krat som prezerala a nevsimla som si to...co by som ja bez porady robila

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.