Zavrieť

Porady

Bar na dedine

Zdravim, chcem otvorit bar/kaviaren na dedine pre mladych aj starsich nakolko je tu iba zafajceny hostinec a mam nejake otazocky na vas, bol by som rad keby mi niekto poradil . Rozmyslal som aj nad nenavratnym financnim prispevkom, no pocul som zevraj sa nestahuje na prevadzky ktore maju nieco docinenia s mukou, vinom a pod.. je to pravda? Dalej by som sa chcel spytat ako by malo vyzerat povolenie od suseda a co vsetko by to malo zahrnat ked mu to dam podpisat, a ci je nutne aby som mal septik a mestsku vodu, alebo staci otestovaná/overená zo studne. Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    najlepšie si je dať žiadosť na ÚP a požiadať o príspevok na podnikanie. v tomto roku je to 3 902,16€- je to na odvody, nájom( nie energie), zariadenie pohostinstva- kaviarne. na úp ti povedia, čo si môžeš dať do kalkulácie. musíš mať podnikateľský zámer, kalkuláciu+ príjmy a výdavky na 3 roky

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Áno.

    invest je offline (nepripojený) invest

    invest
    Výška príspevku, ako aj účel poskytnutia dotácie závisí od regiónu a počtu uchádzačov o príspevok. Mám klientku, ktorej na bar dotáciu poskytli, no v ďalšom roku už na takéto zariadenia neposkytovali.

    Jaleš je offline (nepripojený) Jaleš

    Jaleš
    ohladne dotácie idem zajtra na UP, septik je a voda stačí teplá ak by to este nieko zaujimalo. Viete mi poradit kde najdem nejake predlohy formularov co sa tyka ziadost o povolenie zriadenia prevadzky, zmenenie RD na nebytove priestory a povolenie od suseda? Som prelustroval cely internet a nic som nenasiel A este otazocka ked je vedla domu v ktorom to chcem spravit zlava hostinec a sprava RD staci od suseda z RD povolenie alebo aj od majitela hostinca?? dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.