Zavrieť

Porady

OSVIENCIM

Ahojte,rada by som vedieť či ste niekto boli v Osvienčime v Poľsku.Chcela by som tam ísť na jar,keď bude teplejšie.Počula som že tam je to otvorené stále,ale chcela by som bližšie informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila23 je offline (nepripojený) Mila23

    Mila23
    Ja som bola v Osviencime minuly rok v aprili. Chodia tam autobusy z hlavnej autobusovej stanice v Krakowe niekolkokrat denne.

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    Mila23 Pozri príspevok
    Ja som bola v Osviencime minuly rok v aprili. Chodia tam autobusy z hlavnej autobusovej stanice v Krakowe niekolkokrat denne.
    Ja by som chcela ísť autom.Môžeš mi napísať konkrétne ako dlho trvá obhliadka,koľko to stojí,či tam potrebuješ sprievodcu a t ď?...

    reku je offline (nepripojený) reku

    reku
    My sme tam boli minule. Vstupne bolo asi 250 Sk, nepamatam si to presne. Kupili sme si listky do Auschwitz-Birkenau. Mali sme sprievodkynu - bola to polka, ale hovorila po cesky, najskor sme pozreli Osviemcim a neskor sme cakali na miestny bus a 3km dalej bol Birkenau. Prave tam bol ten koncentracny tabor zhruba na 130 ha. Boli tam aj autenticke pece... Sprievodkyna pre cechov a slovakav robila asi len 1x za den, zacinali sme o 10tej, tak si to vystihnite. Skoncili sme o 3tej... Sprievodkyna je v cene tak je lepsie ak ju mate...

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    reku Pozri príspevok
    My sme tam boli minule. Vstupne bolo asi 250 Sk, nepamatam si to presne. Kupili sme si listky do Auschwitz-Birkenau. Mali sme sprievodkynu - bola to polka, ale hovorila po cesky, najskor sme pozreli Osviemcim a neskor sme cakali na miestny bus a 3km dalej bol Birkenau. Prave tam bol ten koncentracny tabor zhruba na 130 ha. Boli tam aj autenticke pece... Sprievodkyna pre cechov a slovakav robila asi len 1x za den, zacinali sme o 10tej, tak si to vystihnite. Skoncili sme o 3tej... Sprievodkyna je v cene tak je lepsie ak ju mate...
    Ďakujem,pomohlo mi to...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.