Zavrieť

Porady

Staval niekto z porobetonu H+H ?

Pozna niekto tohoto vyrobcu porobetonu?Ak niekto staval dajte vediet aky mate nazor..... http://www.hplush.sk/home
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nepoznám.Ale vyrobiť kvalitnú porobetónovú tvárnicu je obrovský kumšt ,pre borcov s kvalitnou technológiou..Práve preto pozor na to.Predtým ako by sta sa mali rozhodnúť pre túto fa skúste sa zúčastniť školenia a prehliadky výroby v Xelle.Je to zadara a aj pre amatérov.Odporúčam.

    tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

    tiger111
    no maju pobocky v celej europe,v cechach su uz dlhsie...len u nas su asi rok....dufam ze sa tu niekto najde a da svoj nazor

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    tiger111 Pozri príspevok
    no maju pobocky v celej europe,v cechach su uz dlhsie...len u nas su asi rok....dufam ze sa tu niekto najde a da svoj nazor
    s kvalitou nepomožem neviem,len akurát,že sa sem pretláčajú vďaka nižšej cene,začína to predávať aj u nás v stavebninách,celkovo súhlasím ako napísal 220870

    sky22 je offline (nepripojený) sky22

    sky22
    Poznám ten materiál , dozoroval som stavbu , ktorú z neho stavali , kvalita je na úrovni konkurencie.Vedeli poradiť , no proste sú tu nový tak sa snažia , ale podľa mňa môžem odporučiť.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    alltracboy Pozri príspevok
    cena je tam pri 300 o 3 eura menej ako xella za m2. To nieje moc velky rozdiel.
    Cennikova? Cennik a realita su dve dost odlisne veci.

    sky22 je offline (nepripojený) sky22

    sky22
    Skús info u obchodníkov , dnes je to všetko samá akcia , takže nepozeraj na cenník.
    A Ytong dostane tento rok pocítiť konkurenciu , naceňovali nám jeden objekt a sú omnoho nižšie.

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    Inak to školenie v Xella je fakt super...absolvoval som prehliadku, skolenie a záverčný test, ktorý som zvládol bez straty bodíku :-) a v podstate neni až taký jednoduchý, treba mať znalosti o stavebnom systéme Ytong, ale tak Certifikát mám doma

    tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

    tiger111
    pepa78 Pozri príspevok
    Inak to školenie v Xella je fakt super...absolvoval som prehliadku, skolenie a záverčný test, ktorý som zvládol bez straty bodíku :-) a v podstate neni až taký jednoduchý, treba mať znalosti o stavebnom systéme Ytong, ale tak Certifikát mám doma
    o xella nic neviem.....a nie je to reklama Ytongu?nasiel som odkazy kde to ukazovalo na Ytong

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Xella je názov firmy .Ytong je názov výrobku.Podobne ako Škoda je názov firmy a Oktávia je názov výrobku.

    tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

    tiger111
    ski555 Pozri príspevok
    s kvalitou nepomožem neviem,len akurát,že sa sem pretláčajú vďaka nižšej cene,začína to predávať aj u nás v stavebninách,celkovo súhlasím ako napísal 220870

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.