Zavrieť

Porady

Rodicovsky prispevok v cr

Dobry den, chcela by som sa spytat, manzel pracuje v cr od maja, obaja mame trvaly pobyt na slovensku, ja s detmi som tam s nim v podnajme. Chcem sa spytat, ci by som mohla mat narok na dorovnanie rodicovskeho prispevku v cr. . . ja osobne si myslim, ze nie, po nastudovani, ale viaceri ma presviedcaju, ze mam narok. . .
a este sa spytam ohladom zdravotneho poistenia, ja s detmi som poistena v cr komercne, manzel ma formular neviemaky, ze ma narok na plnohodntonu zdravotnu starostlivost aj v cechach aj n slovenksu. mne povedali, ze kedze som bola pred materskou zamestnana, ze tento narok nema, lebo nie som vyzivovana osoba, som normalne zdravotne poistena v sr. . . . maju v zdravotnej poi pravdu? nie je trochu nespravodlive? teraz kupujeme v cr byt a chceme tam byvat, to mam byt stale len poistena komercne? ňdakujem vam velmi pekne. . .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Rodicovsky prispevok v cr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.