Zavrieť

Porady

Internetová kaviareň !

Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    marcelaStanakova
    Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?
    Nemám skúsenosť. Tu je niečo k téme:http://www.porada.sk/showthread.php?...ght=kaviare%F2

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    marcelaStanakova
    Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?
    ja by som do priestorov, kde to chceš prevádzkovať, NAJPRV zobrala pracovníka hygieny, nech poradí, čo a ako, aby si to potom nemusela s oveľa väčšími nákladmi prerábať a prispôsobovať.
    Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    marcelaStanakova
    Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.
    správca siete? alebo skôr dievča pre všetko

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    marcelaStanakova
    Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.
    Napr. administrátor, ale ani správca siete nie je na zahodenie.

    Internetová kaviareň !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.