Zavrieť

Porady

Psychosomatická klinika Philippa Pinela v Pezinku

Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pupavka11 Pozri príspevok
    Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
    v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.
    Síce som tam hospitalizovaný nikdy nebol( i keď občas by som si tam na pár dni rád ľahol ,trošku sa preliečiť...-pri dnešných stresoch by sa fakt aj niekedy zišlo...),ale je to jedna z najstarších, najvačších a najváženejších psych.kliník na Slovensku-takže predpokladám, že čo sa týka hygieny, odborníkov a pod. by malo byť všetko OK-predsa len je to dosť ostro sledovaná nemocnica...
    Prostredie je tam pekné,pekný park-len kamoška mi vravela,že tam je velmi predražený bufet(lebo 2km široko ďaleko nič nieje na nákup),ale zasa však na bufete až tak nezáleží...
    Naposledy upravil Stanislav 1975 : 04.02.10 at 20:29

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    moja babka tam bola hospitalizovaná 2x a musím povedať,že keby tam nešla je asi po nej, veľmi jej tam pomohli a to isté aj môjmu dedovi keď tam bol. k nemu nás na oddelenie nepustili, ale starostlivosť tam bola super,hygiena a všetko okolo toho. tak naozaj odporúčam je to tam super

    pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

    pupavka11
    pasuliatko Pozri príspevok
    moja babka tam bola hospitalizovaná 2x a musím povedať,že keby tam nešla je asi po nej, veľmi jej tam pomohli a to isté aj môjmu dedovi keď tam bol. k nemu nás na oddelenie nepustili, ale starostlivosť tam bola super,hygiena a všetko okolo toho. tak naozaj odporúčam je to tam super
    Vedela by si napisat viac o tom, ako ten pobyt babky prebiehal? Aky bol denny rezim, o com to vsetko bolo?...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    pupavka11 Pozri príspevok
    Vedela by si napisat viac o tom, ako ten pobyt babky prebiehal? Aky bol denny rezim, o com to vsetko bolo?...
    no viem,že mali nejaké terapie spoločné aj individuálne, doobeda mali vyšetrenia, podobede mali voľno, až na to jedlo čo mi mamina hovorila,že tam nie je boh vie ake..ale sú tam najlepší odborníci, naozaj
    aj babka mala problemy z tlakom a doktor pri nej sedel celú noc a dával na ňu pozor a meral jej tlak...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    MIG_6 Pozri príspevok
    a tam sa liecia vsetky druhy depresie?
    podľa mňa áno

    MIG_6 je offline (nepripojený) MIG_6

    MIG_6
    pupavka11 Pozri príspevok
    Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
    v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.
    pupavka, niekde som nasla o tejto klinike tak viacej popisaneho,teraz neviem presne kde, ale pohladam a poslem ti adresu

    Psychosomatická klinika Philippa Pinela v Pezinku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.