Zavrieť

Porady

Návod pre Casio HR-8TEC

Prosím nemáte niekto návod na použitie kalkulačky Casio HR-8TEC, poprípade viete poradiť ako používať nalsedovné funkcie?
Jedná sa mi hlavne o používanie COST, SELL, MAR, a nastavenie funkcie mena Local1, Local2
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miro_l je offline (nepripojený) miro_l

    miro_l
    Kvalita mi nevadí. Návod ma usmernil.
    Ďakujem.

    Doplním o nastavenie hodnôt pre tých ktorí by mali záujem a nevedia ako na to.
    Nastavenie hodnoty TAX: podržat (% SET) zatlač (TAX+) zadaj hodnotu napr. 19. ( Pri výpočte sa po zadaní TAX+ pripočíta 19 % DPH)

    Natavenie hodnoty L1 alebo L2 : zatlač ( M/EX) podržat (% SET) zatlač L1 zadaj hodnotu napr.: 30,1260 ( Pri výpočte po zatlačení L1 prepočíta hodnotu z € na Sk )
    Naposledy upravil miro_l : 13.02.10 at 18:10

    Theoo je offline (nepripojený) Theoo

    Theoo
    Dobrý deň, na túto kalkulačku nájdem návod možno zajtra v práci, tým pádom by som Vám popis funkcií poslal už zajtra, oskenovať budem môcť až v pondelok.

    miro_l je offline (nepripojený) miro_l

    miro_l
    dalid Pozri príspevok
    V anglictine. Dufam, ze odkaz bude fungovat...
    http://sk.diplodocs.com/navod-na-pou...SIO/HR-8TER-_M

    Link na návod je ku kalkulačke CASIO HR-8TE. Návod je veľmi stručný a pozeral som ho už skôr. Kalkulačka CASIO HR-8TEC má samostatné už spomínané klávesy COST, SELL, MAR. Obávam sa že v návode ku kalkulačke HR-8TEC nebude popis k používaniu spomínaných kláves.

    Jedná sa o nasledovnú kalkulačku: http://www.casio.co.uk/products/Calc...EH/At_a_glance

    Theoo je offline (nepripojený) Theoo

    Theoo
    Zdravím, funkcie ktoré Vám nie sú jasné som v návode našiel. Čo ma zarazilo je, že sú veľmi stručné a minimalistické. Aj by som ich opísal, ale je tam použité schématické vysvetľovanie, preto som rozmýšľal nad ofotením mobilným telefónom, ale pri tejto kvalite je to zbytočné. Fotoaparát budem mať k dispozícii až zajtra ráno, tak ak to vydrží, zajtra doobeda Vám to pošlem na mail, prípadne niekde upnem.

    Theoo je offline (nepripojený) Theoo

    Theoo
    Za kvalitu sa ospravedlňujem, ak to bude nedostatočné urobím v pondelok scan.

    Sem sa mi to nepodarilo nahrať, chcel po mne opis bezpečnostného obrázku, pravdepodobne CAPTCHA, ale to by mi ten obrázok najprv musel ukázať.

    hxxp://uploaded.to/file/s01z8u

    Návod pre Casio HR-8TEC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.