Zavrieť

Porady

Skener HP Scanjet G2710

Máte niekto skúsenosť s týmto skenerom? Neviem ako mám nastaviť pri skenovaní listu formátu A4. Keď spustím skenovanie, tak mi neskopíruje celú stránku, ale len napísaný text. Potrebujem poradiť kde a ako nastaviť parametre, aby skenovalo celú veľkosť A4 /aj prázdnu časť/. Keď dám prázdny list, tak ho zosníma celý. Ak je na ňom text a zamknem veľkosť papiera, tak papier zostane, ale v zobrazení je text zväčšený. Ako na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Nemám HP ale Canon, aj mne sa stane, že po "preview" orámovanie dokumentu je iné ako by som chcel, ale keď si to hneď všimnem, myškou urobím nápravu formátu a dám scan a je to. Prkladám vzor môjho nastavenia a aj ako to vyzerá. Tá čiarkovaná línia je rozmer dokumentu a tá sa dá myškou natiahnuť podľa potreby. Scan to už rešpektuje.
    vzor.jpg  

    kaps je offline (nepripojený) kaps

    ZŤP, ekonóm práce kaps
    Mne to tiež keď zadám s ukážkou, vykreslí čiarkovane popísanú časť, ale ručne to musím natiahnuť späť na celý formát. Ale mám funkciu priamo skenovať na tlačiareň a tam to bez prezeranie neviem zatiaľ ovplyvniť.

    Skener HP Scanjet G2710

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.