Zavrieť

Porady

Zamŕzanie OS W7

Dobrý deň poraďáci...mám problém s windows 7...po spustení PC mi nabehne celý systém, ikonky na ploche , aj programy po spustení a v tom momente mi systém zamrzne, nedá sa ovládať ani myškou ani klavesnicou, po reštarte a nabehnutí v núdzovom režime všetko ide...neviete čo by s tým mohlo byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Skontroluj si čo sa Ti spúšťa pri zavádzaní OS. Start -> Pri spustení
    Potom prídu na rad ovládače.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...asi si moju otazku zle prečítal, po spustení Windows mi to hneď celé zamrzne...nemám ako skontrolovať spustené procesy...a v núdzovom režime sa ti spúšťaju len tie základné.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Nie, nečítal som zle. Kontrolu toho čo sa Ti spúšťa pri zavádzaní OS. Start -> Pri spustení si môžeš urobiť aj v núdzovom režime.
    Podľa mňa to vyzerá najskôr na niektorý ovládač. Skontroluj si, či sú všetky zariadenia nainštalované korektne.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Ja by som v SafeMod odistalovat take tie ovladace akoze co netreba, zvukovka, siet a podobne a skusal potom ze ktory to robi a potom ho nainstalovat.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Niekedy je na vine zlá inštalácia antivirového programu.Skús odinštalovať antivírový program.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ja to preinštaloval a zatial ide všetko v pohode...W7 má rýchlu inštaláciu, behom 20 minut bol systém v pohode nahodený.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    bobino38 Pozri príspevok
    ...ja to preinštaloval a zatial ide všetko v pohode...W7 má rýchlu inštaláciu, behom 20 minut bol systém v pohode nahodený.
    Tak to Ti gratulujem. My, co na PC aj pracujeme to nemame take jednoduche. Sice sa snazim pouzivat "standalone" verzie programov, ale uz len taky Apache a mysql s konfiguraciou nejaky cas zaberu... Pokial som nevycerpal vsetky moznosti obnovy (a ze ich teda je!), nerobim reinstall.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.