Zavrieť

Porady

Domov socialnych sluzieb

Zdaravim.Moja stara mama je urcity cas(cca.1rok) v nemenovanom domove soc.sluzieb na strednom slovensku.Je asi po 3porazkach a vcera vecer ju davala sestricka s postele na vozik a v zapeti jej spadla na zem a zlomila si nohu,ktoru ma zhodou okolnosti nehybnu po porazke.Viem aky problem preniest ju z vozika na postel alebo opacne mame mi ked je na sviatky u nas doma,no a hrdinske sestricka ju dvyha sama.Uz nas to nastvalo pretoze stale vznikne neaky problem ktory samozrejme zapricinia svojou nepozornostou a mozno aj nedbanlivostou sestricky.Moja otazka znie,komu sa treba ist stazovat(resp.kde) ked je domov soc.sluzieb statny ako ten v ktorom lezi starka.Lebo sa mi tak zda ze keby sme sli za riaditelkou tak je to zbytocne,lebo asi s tym nic nedosiahneme.Tak teda ku komu ist podat staznost?Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bibus je offline (nepripojený) bibus

    bibus
    Ak máš vedomosť, že personál DSS sa nestará o svojich klientov tak, ako by sa mal, treba to riešiť najprv s vedením DSS, ak to nepomôže treba sa obrátiť na zriaďovateľa, buď na obec alebo VÚC.

    Domov socialnych sluzieb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.