Zavrieť

Porady

lešenárske spojky (žaby)

Neviete mi niekto poradiť kde by som mohol zohnať lešenárske spojky (žaby v Košiciach).
Naposledy upravil Luky89 : 10.02.10 at 17:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    No ale ja mám doma ešte klasiku rúry a chcel by som k ním dokúpiť. A k tomu okolo môjho domu je problém stavať všeliake taketo systémy a pre mňa by to bola zbytočnosť potom ich treba kotviť do steny (pokiaľ viem) a klasické rúrkove stačí len oprieť o stenu a upevniť rúrou z druhej strany.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Luky89 Pozri príspevok
    No ale ja mám doma ešte klasiku rúry a chcel by som k ním dokúpiť. A k tomu okolo môjho domu je problém stavať všeliake taketo systémy a pre mňa by to bola zbytočnosť potom ich treba kotviť do steny (pokiaľ viem) a klasické rúrkove stačí len oprieť o stenu a upevniť rúrou z druhej strany.
    Čo ja viem,tak starým typom lešenia sa vo veĺkom zaoberá firma HOLUBEK
    /podľa jej majiteľa/
    Táto firma má v objekte Slovnaftu vo Vlčom Hrdle uskladnených niekoľko kamiónov týchto rúr,podlažok a milion žabiek a spojok.
    Každý deň postavia a rozoberú niekoľko lešení popod potrubné mosty,ktoré je treba opravovať.
    Nakontaktuj sa na nich p. HOLUBEK pochadza z Terchovej.Možno Ti aj poradia kde sa tieto "žabky" vyrábajú.

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    Diki vieš ja už mám 2 kontakty ale tích nikdy nieje dosť jedna firma je Leško s.r.o. a druhá Hudak s.r.o (Vranov nad Topľou) ale hľadal som niečo bližšie mňa lebo nechcem doplácať na dopravu a pri takých veciach uprednostňujem osobný kontakt s rúrami nieje problém (Feronu mám doslova za záhradou) len tie žaby

    lešenárske spojky (žaby)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.