Zavrieť

Porady

Vlastnoručny fotoalbum

CHcem potešiť svojho chalana a urobiť mu vlastnoručný fotoalbum.
Mám všetko potrebné k tomu, už mi len chýba fotoalbum.
Neviem presne, kde sa dá taký album kúpiť. Nemyslím tým priamo album na fotky, ja hľadám taký papierový, kde človek nalepí jednu alebo dve fotky, napíše tam nejaké texty, niečo vlastné nakreslí. Musí byť papierový. Dá sa to niekde kúpiť?
Prosím, odporučte mi aj nejaké internetové stránky, ja som hľadala no neúspešne
vopred vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    najlepsie je ist do nejakeho profesionalneho fotoobchodu. nepises odkial si, v Bratislave ma dobry vyber napriklad fujifoto v Carefoure v Petrzalke.

    val007 je offline (nepripojený) val007

    val007
    Neviem presne aký album myslíš, ale my také podobné kupujeme v Tescu. Sú to len listy papiera a medzi nimi taký priesvytný list, ktorý akože oddeľuje strany aby sa nelepili fotky o seba. Tam lepíme dcérke fotky a pod to píšeme, čo tam na fotke je. Dostať k tomu v tescu aj také rožky samolepiace, a tak fotky môžu byť roznych rozmerov.

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Na https://asp.photoprintit.de/microsit...details.v3.php si môžeš stiahnuť softweér, na ktorom vytvoríš fotoalbum. Nakreslíš do neho, a napíšeš, čo uznáš za vhodné, objednáš a v dm paradis Ti vytvoria taký album. Pravda, za určitú cenu. Videla som to ako darček - knihu - na zlatú svadbu. Všetci boli prekvapení, veľmi milo. :-)

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Tiež sme dostali dostali nástenné kalendáre na vianoce, s fotkami - ja konkrétne môjho nádherného vnúčika. Každý mesiac sa bude ináč dívať na mňa z kalendára...Je to super. A nádherné prekvapenie...

    ascari je offline (nepripojený) ascari

    ascari
    Ja si robievam fotoknihy v Happyfoto.sk alebo aj v Fotolab.sk . Ceny sú na naše pomery dosť drahé ale väčšinou dva krát do roka robia akcie na 50% zľavu. Vtedy je to porovnateľné s cenou keby si tie totky dala vyvolať a kúpila klasický fotoalbum kam ich založíš. Stiahneš si z ich stránky softvér a tam si sama knihu vytvoríš. Je tam veľa možností rozmiestnenia fotiek, efektov atd., ja napr. často dávam jednu fotku na celú A4stranu, kebyže vyvolávaš takú veľkú fotku klasicky tak by ťa vyšla draho. V happyfote poslú knihu poštou a vo fotolabe si ju vyzdvihnem na predajni.


    edit: ...a samozrejme si tam vieš písať čo chceš a koľko chceš.

    Vlastnoručny fotoalbum

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.