Zavrieť

Porady

Machri na Pinnacle 14,prosííííím...

Neviem si rady s jednou vecou. Začala som spracovávať domáce videá v Pinnacle 14. Som začiatočník a už veľmi dlho neviem pohnúť s jednou vecou. Popis:vyberiem tému koláže, napr. starožitný denník. Zobrazia sa mi okienka s číslami 1 2 3 a pod., tam môžem vložiť foto, príp. video. A TERAZ PROBLÉM!!! Keď tam vložím foto a spustím prehrávanie, vložené foto nie je vo veľkosti okienka.Neviete mi, prosím, poradiť, kde sa nastavuje, aby veľkosť snímku bola rovnaká ako veľkosť ponúkaného "okienka"?? Ďakujem veľmi veľmi...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Vložil som fotku. vid príloha. Skús teraz, dlhšie som z ním nerobil. Možno sa mi podarí alebo sa niekto pridá.
    pinnacle.jpg  

    rominko je offline (nepripojený) rominko

    rominko
    no musíš najskôr upraviť obrázok v nejakom programe na úpravu fotiek.Odstrihnes z neho iba to čo tam nechceš, lebo ked to urobíš ako píše jojom tak sa ti môže stratiť aj to, čo tam chceš nechať. POMOHOL SOM???

    Machri na Pinnacle 14,prosííííím...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.