Zavrieť

Porady

Podnikatelský zámer UPSvaR

Zdravím a prosím o radu.
Chceli by sme začať podnikať v zahradníctve,poskytovaní služieb ako sú návrhy záhrad a ich realizácii.Z čoho mám vychádzať vo finančnej prognoze v blasti cenotvorby,príjmov atď.
prosím o odpoveď,´dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Vinja Pozri príspevok
    Zdravím a prosím o radu.
    Chceli by sme začať podnikať v zahradníctve,poskytovaní služieb ako sú návrhy záhrad a ich realizácii.Z čoho mám vychádzať vo finančnej prognoze v blasti cenotvorby,príjmov atď.
    prosím o odpoveď,´dakujem
    Poradila by som začať od konca. Koľko potrebujem financií na zriadenie takejto služby a koľko potrebujem na udržanie prevádzky a na svoju osobnú potrebu na mesiac.
    Potom by som prešla na časť z čoho to všetko budem platiť. Dotácia na začiatok, prípadné odvody, koľko investujem zo svojich peňazí a koľko potrebujem zarobiť - za mesiac.
    Časť tretia - od koľkých zákazníkov by som vedela toľko zarobiť, za aké práce.
    Časť štvrtá - kde tých klientov nájdem, ako ich oslovím, aké ceny vypracujem za jednotlivé služby.
    ahojte poraďáci, už som sa dlhšie neradila, ale potrebujem vašu pomoc, pomáham pri zakladaní s.r.o. zaoberajúcou sa sprostredkovaním práce za úhradu, a jednou z podmienok pre súhlas zo strany UPSVaR je predloženie projektu.máte niekto skúsenosť s tým, ako by mal vyzerať "ideálny" projekt, ktorý nebude mať problém so schválením, čo všetko by tam nemalo chýbať?osnova je síce na stránke UPSVaR-u, ale s tou si neviem rady. vopred ďakujem

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Záhradníctvo je perspektívne,len ho treba dobre spropagovať .

    Smelo do toho.!

    Podnikatelský zámer UPSvaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.