Zavrieť

Porady

DVD film + pripojenie titulkov

zdravim, stiahol som z torrentov film "Law.Abiding.Citizen.DVDR (2009) 2Lions-Team" 3GB, a osobitne titulky (nasiel som len na velkost 4gb a 2gb) ale neviem ako to mam k tomu pripojit kedze to nieje .avi ale normal DVD subor ... prosim o radu resp uploadnutie spravnych titulkov ... vdaka moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vsetko stiahnute z internetu je nelegalne lebo si to nekupil ach boze ... radsej nekomentovat nez strelit nieco taketo ...

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    ... keby si si stiahol .avi tak ten problem nemas, neviem preco stahujete take DVD humusne verzie ze 3GB, ved to musi byt doswt zly obraz a ten film si to nezasluzi. si najdi radsej toto:
    Law Abiding Citizen[2009]DvDrip[Eng]-FXG, je to 700MB avi v dobrej kvalite a urcite na to zozenies titulky.
    A netvar sa, je to nelegalne a trestne co robis.

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Perfektný program na titulky je BS player on ti ich spusti automaticky sam staci ked mas film a titulky v jedenj zlozke. A ked mam nejaky dvd napr.teraz som staihla sherlocka holmesa 2009 je vo formate xvid a spustam ho cez program GOMplayyer vyborný program no a titulky si tam nastavim manualne cize cez subtitels...

    Titulky k filmom najdes na www.titulky.com aj ja som si tam stiahla titulky k filmu ctihodny obcan a to som ho kukala este v decembri takze teraz tam bude urcite vela tipov tituliek... Ked nebudu sediet treba to o nieco precasovat a je po probleme...

    Gom player ma siroku podporua je freeware... najdes ho tu:

    http://www.stahuj.centrum.cz/multime.../gom-player/?g[hledano]=Gomplayer&g[oz]=2.1.21.4846

    DVD film + pripojenie titulkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.