Zavrieť

Porady

Omega- vykaz ziskov a strat

prosila by som velmi pekne o radu,uz niekolko dni sa trapim s vykazom ziskov a strat za rok 2009,pracujem v omege.Prekontrolovala som uz snad vsetko.
Ide o to ze v roku 2008 mam stav vo vykaze ziskov a strat dan splatnu v sume 177 tis SKK, celkom bola 177 357Sk ale vo vykaze ziskov a strat sa mi prehodila na eura v sume 5875 EUR ,co by vychadzalo z 177 tis. ale mala by som ju mat 5887 Eur zo sumy 177 357 sk ,tak mi presla do roku 2009 v eurach. a podobne to iste mam aj s hospod. vysledkom . Neviete poradit prosim . dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Aj ja som pri kontrole špekulovala, prečo mi nesedia niektoré zostatky, ale ani sedieť nemôžu - pri prepočte zaokrúhlených tis. Sk na presnú sumu Eur. Treba to brať tak, že zaúčtované máme správne a stĺpček vo výkazoch minulých období je taký, aby sedel s uvedenými tisíckami.....aspoň mne to tak vychádza.

    katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

    katuska3
    lubka dakujem velmi pekne za odpoved, uz som kludnejsia a mozem konecne po niekolk. hodinach sedenia nad vykazom ziskov a strat kludne spat.

    Reina je offline (nepripojený) Reina

    ja som ja o:) Reina
    Je to tak, prepočítava sa to z tisíc SKK. Aby to sedelo aj DU. Takže je to Ok.

    tibor1000 je offline (nepripojený) tibor1000

    tibor1000
    ahojte,prosím vás,ked si porovnáte výkaz Z a S, v r. 2011, predch.účt.obdobie,sedí vám s rokom 2010?
    pretoze ja tam mám rozdiely,dokelu....
    aj ste to opravovali cez software,ide to?
    vopred dakujem za pomoc

    Omega- vykaz ziskov a strat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.