Zavrieť

Porady

Dovolenka na Slovensku

Chceme ist na dovolenku vramci Slovenska. Poradte tyzdenny pobyt s detmi a ubytovanim v hoteli za rozumnu cenu. Rozmyslam o Piestanoch, Turcianskych Tepliciach. Mozno mate dobre skusenosti aj v inych lokalitach. Kde sa oplati vybrat??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    alaya1 Pozri príspevok
    nemate konkretny typ na peknu chatu s vacsim bazenom, nie pre vela osob, prezrela som web, no nic moc.
    Ak chceš kontakt na Vyhne, pár metrov od Vodného raja , daj vedieť ss-kou. Prijateľné ceny, milá domáca, krásne okolie...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    arizona Pozri príspevok
    Ak chceš kontakt na Vyhne, pár metrov od Vodného raja , daj vedieť ss-kou. Prijateľné ceny, milá domáca, krásne okolie...
    Dakujem pekne, no chceme na par dni vypadnut aj so psikom,takze nam kupaliska nehrozia. preto hladam nieco kludne z vacsim bazenom. Na nete je toho dost, no co sa mi pozdava je uz plne, ostatne je nafukovaci bazen-)

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Ešte by bolo dobré upresniť termín,myslím, či sa jedná o zimnú alebo letnú dovolenku.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ksichtoska Pozri príspevok
    Chceme ist na dovolenku vramci Slovenska. Poradte tyzdenny pobyt s detmi a ubytovanim v hoteli za rozumnu cenu. Rozmyslam o Piestanoch, Turcianskych Tepliciach. Mozno mate dobre skusenosti aj v inych lokalitach. Kde sa oplati vybrat??
    Moja srdcovka je Banská Štiavnica-tam je krásne aj v lete, aj v zime a dá sa tam vyžiť do sýtosti...

    ksichtoska je offline (nepripojený) ksichtoska

    ksichtoska
    Neviem ked sa da dajte aj tip na ubytovanie, ak sa da aj hotel. Nechcem ist za kazdu cenu do nejakej diery.

    ksichtoska je offline (nepripojený) ksichtoska

    ksichtoska
    Este som sa zabudla spytat, ci je lepsie ist cez cestovku alebo si vybavit sama. Momentalne vobec nemam prehlad o cestovnych kancelariach, ktora je spolahliva. Vyjde ma dovolenka cez cestovku lacnejsie?

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    ksichtoska Pozri príspevok
    Neviem ked sa da dajte aj tip na ubytovanie, ak sa da aj hotel. Nechcem ist za kazdu cenu do nejakej diery.
    www.jazero.sirava.sk

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Moja srdcovka je Banská Štiavnica-tam je krásne aj v lete, aj v zime a dá sa tam vyžiť do sýtosti...
    Štiavnica je skvelý tip:
    v zime lyžovačka - nové stredisko ( viď aj snehové správy :"salamandra rezort "), prípade zlého počasia stačí zajsť do štiavnických muzeí, v lete je veľa možností na kúpanie v štiavnických tajchoch, prípadne ak detičky radi radšej kupalisko, dobý tip sú Vyhne - kusok od Štiavnice je nový "Vodný raj", kde sa deti vybláznia a dospelý si polebedia vo Welnes. Vo Vyhniach najdeš napriklad hotel Sitno - väčší, alebo príjemný hotelík rodinného tipu Hotel Termal s príjemným welnes.

    http://www.termalvyhne.sk/

    Vyhne su dobrý tip na rodinnu dovolenku, lebo su tu pokope možnosti ako stáviť čas aj v čase nepriaznivého počasia a v lete aj v zime.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    v Piešťanoch Hotel Máj pekné ubytovanie, strava vynikajúca, je to blízko Slňavy, do mesta poobede chodí hotelový autobus.
    http://www.hotelmaj.com/sk/index.php

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Pred dvomi rokmi sme boli na Veľkú noc a potom aj týždeň cez leto s deckami v Lesnej. Môžem len odporúčiť. Prijateľná cena, fajn ubytovanie a dobrá strava. A decká milovali detskú animátorku
    www.hotellesna.sk

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    nemate konkretny typ na peknu chatu s vacsim bazenom, nie pre vela osob, prezrela som web, no nic moc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.