Zavrieť

Porady

Dovolenka na Ukrajine

mamina na MD
Dobrý deň,
premýšlame už o letnej dovolenke, radi by sme na Ukrajinu k čiernemu moru. Sú tam fakt dobré ceny, čo poznám, ale neviem ako to je pri mori a hlavne ako sa lacno ubytovať. Radi by sme autom s deťmi niekde okolo mora, viete ma nasmerovať, kde sa dá a akým sposobom zohnať ubytovanie? Hlavne za rozumnú cenu a zas nie ďaleko od mora. Hladala som na nete, ale skoro všetko cez cestovky. Ak máte skúsenosti, napíšte. za každý príspevok ďakujem
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Same meduzy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
To vážne?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

misomiso Pozri príspevok
Same meduzy.
Prečo si to myslíš ?

Ja som bol pred dvoma rokmi v Bulharsku a žiadné medúzy som neregistroval,

je to to isté Čierné more , či nie ?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No ja som bol v Soci, sice uz davnejsie, a bolo to tam neprijemne. To more ma polovicny obsah soli ako Stredozemne alebo oceany, tak vraj preto sa im tam tak dari.
0 0
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
Bulharsko je tiež celkom fajn, ale Ukrajina sa mi zdá lacnejšia oproti ostatným destináciám v porovnaní s tým, čo mi inde ponúknu za to isté, vraj - len neviem, ako s tým ubytovaním, ako sa to dá riešiť, aj napr. Bulharsko, že vraj sa dá aj na "blint" a nie je problém.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

monikas4 Pozri príspevok
Bulharsko je tiež celkom fajn, ale Ukrajina sa mi zdá lacnejšia oproti ostatným destináciám v porovnaní s tým, čo mi inde ponúknu za to isté, vraj - len neviem, ako s tým ubytovaním, ako sa to dá riešiť, aj napr. Bulharsko, že vraj sa dá aj na "blint" a nie je problém.
Dá sa . Aj ja som bol "na blint". A v pohode .
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Myslím,že dovolenka má byť o oddychu a relaxe a myslím že Ukraina má ešte ďaleko od dovolenkovej destinácii. Nie všetko lacné je aj dobré,myslím tým úroveň služieb.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

ludex Pozri príspevok
Myslím,že dovolenka má byť o oddychu a relaxe a myslím že Ukraina má ešte ďaleko od dovolenkovej destinácii. Nie všetko lacné je aj dobré,myslím tým úroveň služieb.
Mne by to ani tak nevadilo,že Soči nie je momentalne vychytená destinácia.

Skor som sa rozhodol tam neisť pre policajný šikan na cestách.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ludex Pozri príspevok
Myslím,že dovolenka má byť o oddychu a relaxe a myslím že Ukraina má ešte ďaleko od dovolenkovej destinácii. Nie všetko lacné je aj dobré,myslím tým úroveň služieb.
Plne súhlasím. Radšej týždeň v Chorvátsku ako 2 pri Čiernom mori.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Laco-monter Pozri príspevok
Mne by to ani tak nevadilo,že Soči nie je momentalne vychytená destinácia.

Skor som sa rozhodol tam neisť pre policajný šikan na cestách.
Policajný šikan,úplatky,chudoba,kriminalita atd. Tam by som nešiel ani na služobku nie to ešte na dovolenku!
0 0
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
Je fakt, že to nie je pre zahraničných dovolenkárov niečo extra, ale asi je tam viac miesta na pláži ako inde. Chodíme bežne na Ukrajinu na nákupy, ceny teda super, nafta ani nehovorím, hoci už od hranice je to samý úplatok, ako je to hlbšie vo vnútrozemí, netuším, chystáme sa s deťmi, tak by cesta bola asi dosť mrzutá. Ale i tak nás láka skor ukrajinské more ako bulharské.
Chudoba je aj v Chorvátsku, len ju obyčajný dovolenkár nevidí, kriminalita- no hej. Nemám skúsenosti s inými dest., okrem Chorv., čo bolo dosť dávno. Máme len istý obnos pre 5 ludí(2 dosp.+3deti) tak neviem. Nechcem si nabaliť plné auto jedla, aby bolo lacnejšie a Ukrajina má iné ceny...
Naposledy upravil monikas4 : 14.02.10 at 21:25
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

monikas4 Pozri príspevok
Je fakt, že to nie je pre zahraničných dovolenkárov niečo extra, ale asi je tam viac miesta na pláži ako inde. Chodíme bežne na Ukrajinu na nákupy, ceny teda super, nafta ani nehovorím, hoci už od hranice je to samý úplatok, ako je to hlbšie vo vnútrozemí, netuším, chystáme sa s deťmi, tak by cesta bola asi dosť mrzutá. Ale i tak nás láka skor ukrajinské more ako bulharské.
Chudoba je aj v Chorvátsku, len ju obyčajný dovolenkár nevidí, kriminalita- no hej. Nemám skúsenosti s inými dest., okrem Chorv., čo bolo dosť dávno. Máme len istý obnos pre 5 ludí(2 dosp.+3deti) tak neviem. Nechcem si nabaliť plné auto jedla, aby bolo lacnejšie a Ukrajina má iné ceny...
No tak aspon to vyskusas a potom nezabudni poreferovat. Inak teraz letia dobrodruzne dovolenky, ak niekto moze ist do Vitnamu, tak preco nie na Ukrainu, ja by som sa tam tiez celkom rad pozrel.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No mozno mas pravdu. Na druhej strane, ak by boli taki fajnovi vsetci, tak ziaden Dan, Sved alebo Svajciar nikdy nemoze prekrocit hranice Slovenska.

ludex Pozri príspevok
Policajný šikan,úplatky,chudoba,kriminalita atd. Tam by som nešiel ani na služobku nie to ešte na dovolenku!
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
misomiso Pozri príspevok
No mozno mas pravdu. Na druhej strane, ak by boli taki fajnovi vsetci, tak ziaden Dan, Sved alebo Svajciar nikdy nemoze prekrocit hranice Slovenska.
Nemyslím,že to je fajnovosť,lebo pod dovolenkou si predstavujem oddych,relax,zábavu a nie riešenie stresových situácií. A druhá vec je,že keď za niečo platím,tak očakávam aj neakú úroveň. V dnešnej dobe sa stáva dovolenka luxus a preto si ju plánujem tak,aby bola nezabudnutelná a nie aby som sa musel ešte mesiac po dovolenke liečiť z depresie.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ludex Pozri príspevok
Nemyslím,že to je fajnovosť,lebo pod dovolenkou si predstavujem oddych,relax,zábavu a nie riešenie stresových situácií. A druhá vec je,že keď za niečo platím,tak očakávam aj neakú úroveň. V dnešnej dobe sa stáva dovolenka luxus a preto si ju plánujem tak,aby bola nezabudnutelná a nie aby som sa musel ešte mesiac po dovolenke liečiť z depresie.
Ja chapem, presne takto som to myslel. Opisujes presne take pocity, ake mi licili napr. znami z Nemecka po navseve Slovenska, a preco mi vraveli, ze uz nikdy viac. V podstate aj ja mam mnozstvo takych spomienok zo slovenskych hotelov a restauracii, ibaze doma to clovek akosi inak znasa.
0 0
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
Luxus na dovolenke nemusím mat, máte všetci v podstate pravdu, ono je asi dobrodružstvo ísť hocikde a stať sa može hocičo, ak by som na toto mala myslieť, tak asi sedím doma a neidem nikde, ale fakt je, že je tam iste vaščie riziko...Preto sa pítam jak a čo, nech sa vieme lepšie rozhodnúť
0 0
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
V podstate máte všetci pravdu, zlé skúsenosti si možeš doniesť so všadial, isto by to bolo dobrodružstvo, luxus na dov. nepotrebujeme, bežne sme stanovali 2 týždne niekde pri vode s teďmi- u nás a so psom...Vonku by som nechcela, stačí čistá postel, teplá voda a čisté WCko...Teda nemusím mať prepich
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

monikas4 Pozri príspevok
Luxus na dovolenke nemusím mat, máte všetci v podstate pravdu, ono je asi dobrodružstvo ísť hocikde a stať sa može hocičo, ak by som na toto mala myslieť, tak asi sedím doma a neidem nikde, ale fakt je, že je tam iste vaščie riziko...Preto sa pítam jak a čo, nech sa vieme lepšie rozhodnúť
No ako vidis, budes priekopnicka - pionierka.
0 0
monikas4 monikas4

monikas4 je offline (nepripojený) monikas4

mamina na MD
Na Ukrajine dovolenkujú aj Česi, Nemci, Švajčiari...stretli sme sa s nimi na hraniciach. Tak ma to aj trochu zarazilo, že idú na Ukrajinu....Ani som nevedela, že sa tam dá dovolenkovať- teraz.Reakcie pri návrate neviem, aké boli, ale iste nemože mať každý zlé skúsenosti...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
monikas4 Pozri príspevok
Na Ukrajine dovolenkujú aj Česi, Nemci, Švajčiari...stretli sme sa s nimi na hraniciach. Tak ma to aj trochu zarazilo, že idú na Ukrajinu....Ani som nevedela, že sa tam dá dovolenkovať- teraz.Reakcie pri návrate neviem, aké boli, ale iste nemože mať každý zlé skúsenosti...

Napísal som len a len svoj názor,ale máš svoju hlavu a platíš svojimi peniazmi,tak sa nenechaj odradiť a vyskúšaj. Aspoň nám potom napíšeš ako bolo! Aj tak mám pocit,že si už rozhodnutá! Tak príjemnú dovolenku!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať