Zavrieť

Porady

Panasonic TX-32C10 - dobre TV ?? kupit v Tescu ??

caute,
v Tescu maju akciu na Panasonic TX-32C10 LCD TV.
http://www.zlacnene.sk/detail/lcd-pa...-32c10-446228/

1) ti skusenejsi z vas, co poviete, je to v pohode TV ?
samozrejme viem ze nie je full HD a pod., ale ja som nenarocny divak, budem to pouzivat s obycajnym satelitom so skylink kartou.
bezne domace kino, ziadne blue-ray a pod.

2) cudne je ze na webe neviem snad nikde ten typ najst.
na vela strankach je ale uvadzany TX-L32C10E.
zeby sa v Tescu iba pomylili a neuvadzaju spravne typove oznacenie ?
alebo je to nejaky prechodca, stary model, ktorym sa ani neoplati zaoberat ?
na pohlad sa oba TV lisia v tom ze maju iny stojan...
podla nadpisu na tejto stranke to chapem tak ze je to jedno a to iste....
http://www.cinema-shop.cz/detail-zbo...c10e-tx-32c10/
3) Kupovat vobec nieco take v Tescu ? Ved ked ide o konkretnu znacku, problem by nemal byt. Snad len to ze mi tam neporadia ako v odbornom obchode ... alebo ?

Najednoduchsie asi bude, vytlacit si specifikaciu z nejakej stranky (toho TX-L32C10E), zajst do Tesca a poziadat nech vytiahnu papiere z krabice a porovnat .... ale ak by niekto vedel poradit, potesi, dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    roman29 Pozri príspevok
    caute,
    v Tescu maju akciu na Panasonic TX-32C10 LCD TV.
    http://www.zlacnene.sk/detail/lcd-pa...-32c10-446228/

    1) ti skusenejsi z vas, co poviete, je to v pohode TV ?
    samozrejme viem ze nie je full HD a pod., ale ja som nenarocny divak, budem to pouzivat s obycajnym satelitom so skylink kartou.
    bezne domace kino, ziadne blue-ray a pod.

    2) cudne je ze na webe neviem snad nikde ten typ najst.
    na vela strankach je ale uvadzany TX-L32C10E.
    zeby sa v Tescu iba pomylili a neuvadzaju spravne typove oznacenie ?
    alebo je to nejaky prechodca, stary model, ktorym sa ani neoplati zaoberat ?
    na pohlad sa oba TV lisia v tom ze maju iny stojan...
    podla nadpisu na tejto stranke to chapem tak ze je to jedno a to iste....
    http://www.cinema-shop.cz/detail-zbo...c10e-tx-32c10/
    3) Kupovat vobec nieco take v Tescu ? Ved ked ide o konkretnu znacku, problem by nemal byt. Snad len to ze mi tam neporadia ako v odbornom obchode ... alebo ?

    Najednoduchsie asi bude, vytlacit si specifikaciu z nejakej stranky (toho TX-L32C10E), zajst do Tesca a poziadat nech vytiahnu papiere z krabice a porovnat .... ale ak by niekto vedel poradit, potesi, dik
    A je to vôbec televízor? Mne to príde ako 32 palcový monitor s rozlíšením 1366 x 768 bodov...

    Veď sa tam nič neuvádza o vlastnostiach televízora - napr. či má dig. tuner, či má teletext...

    Ale veď zbehni do Tesca a daj si ho predviesť.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Veru ako píše Chobot chod a daj si predviesť. Ale neviem či budeš spkojný. Osobne by som radšej potom zašiel pre porovnanie do nejakého blízkeho obchodu ktorý sa špecializuje na elektroniku a porovnal. Lebo toto môže byť naozaj len nejaká 32 palcová sranda. Moja skúsenosť z tescom v takýchto vecia je že niečo na tom je "ošizené" ( ako to vravia bratia česi ). Ked si prebehneš poradu je tu dosť príspevkov okolo TV, nájdi si 15 min preštuduj, sprav si pár poznámok a potom chod do tesca " na predvádzačku". A daj si pustit obyčajný signál stv alebo niečo ine ako to bude vypadať.
    Naposledy upravil jojom : 15.02.10 at 06:50

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Elektronika a Tesco sú podľa mňa dve veci, ktoré sa navzájom vylučujú. Radšej zbehni do nejakého elektroobchdou, vyber si tam nejaký TV, ktorý sa ti páči a potom ho pozri v nejakom e-shope. (mall.sk, obchodny-dom.sk..atď)

    roman29 je offline (nepripojený) roman29

    roman29
    no tiez sa mi to nezda v tomto konkretnom pripade.

    myslel som si ze ved mam typ konkretneho vyrobku, tak nemam co riskovat.
    ale ked ono taky typ (TX-32C10) ako keby ani neexistoval, len nieco podobne
    (TX-L32C10E)
    maly rozdiel v typovom oznaceni, ale chyba v oznaceni zo strany tesca asi nebude, aj dizajnovo je tam maly rozdiel.
    mam uz tu riadnu verziu TX-L32C10E vyhliadnutu v online obchode, za tu istu cenu, dovoz zadarmo .... no len ak motyka vystreli a nahodou bude nutna nejaka reklamacia, cez online obchod je to vzdy zlozitejsie aj financne nakladnejsie .... ale v tomto pripade asi skor to risknem ako to nieco nezname v tescu (a vlastne aj dnes ta akcia v tescu konci, uz asi nestiham

    Panasonic TX-32C10 - dobre TV ?? kupit v Tescu ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.