Zavrieť

Porady

vyrazky

ahoj, na tele sa mi porobilo par vyrazok niektore su asi aj 5 mm velke je to ako keby chrasta a naokolo take cervene, ked som chrastu dala prec tak mi ostal taky cerveny flak mam chrasty aj na hlave vo vlasoch plnu hlavu toho mam a strasne to svrbi doktorka mi dala lieky a tekuty poder ale nic nepomaha neviete z coho to moze byt? mala som jednu farbu na vlasy a hrozne ma to stipalo ked som farbila nemohlo sa mi to urobit s toho a potom ze sa mi to porobilo aj po tele? lebo neviem z coho ineho to moze byt, a neviete co by nato pomohlo? hrozne to svrbi a vyzera to hrozne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=10155769
    otvor oči a nezakladaj tu témy čo sú už založené

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    petaaaa Pozri príspevok
    ahoj, na tele sa mi porobilo par vyrazok niektore su asi aj 5 mm velke je to ako keby chrasta a naokolo take cervene, ked som chrastu dala prec tak mi ostal taky cerveny flak mam chrasty aj na hlave vo vlasoch plnu hlavu toho mam a strasne to svrbi doktorka mi dala lieky a tekuty poder ale nic nepomaha neviete z coho to moze byt? mala som jednu farbu na vlasy a hrozne ma to stipalo ked som farbila nemohlo sa mi to urobit s toho a potom ze sa mi to porobilo aj po tele? lebo neviem z coho ineho to moze byt, a neviete co by nato pomohlo? hrozne to svrbi a vyzera to hrozne
    Petaa
    ty si poriešila tento svoj problém? http://www.porada.sk/t115378-krv-v-s...ml#post1093078 lebo ak som čítala tvoj príspevok o vyrážkach tak si mi bola povedomá a pozrela som staršie príspevky no a spomenula som si na teba.

    Máš to s tým trávením vyriešené? Alebo nie? Lebo pokiaľ nie tak tvoje vyrážky s tým môžu mať súvis.

    petaaaa je offline (nepripojený) petaaaa

    petaaaa
    ano to je vyriesene, ale mam stale nejake problemy zdravotne a uz som s toho zufala ja uz neviem co mam zo sebou robit po doktoroch stale chodim a nic

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    To, že chodíš po doktoroch nie je záruka, že sa vyliečiš. Oni Ti dajú lieky, ktoré majú ďalšie vedľajšie účinky a jedno možno vyliečiš a tri ďalšie poškodíš...Čo tak trochu detoxikovať telo?
    ahoj, čítala som si tvoj príspevok, neviem či si už počula o aloe vera, moja známa mi to odporučila na detoxikáciu organizu. je to vraj dobré na akné, rany, celkové prečistenie organizmu. myslím si že tvoj problem treba riešiť komplexne a to zvnútra. celý produkt je na prírodnej báze, takže uškodiť nemôže ako hŕba liekov z lekárne s kopou nežiadúcich účinkou. ak chces tak môžem zistiť viac.

    Marian. je offline (nepripojený) Marian.

    Marian.
    petaaaa Pozri príspevok
    ano to je vyriesene, ale mam stale nejake problemy zdravotne a uz som s toho zufala ja uz neviem co mam zo sebou robit po doktoroch stale chodim a nic
    Zdravim. Ak mas stale "nejake zravotne problemy" jednoznacne si daj spravit komplexnu diagnostickopreventivnu prehliadku. Sklada sa zvycajne z: vysetrenia praktickym lekarom alebo internistom - hovory sa ze dobra anamneza je 50% dobrej diagnozy, dalej zakladne laboratorne vysetrenia (krv,moc),laboratorne vysetrenia na zistenie res. vylucenie onko.ochoreni, EKG - srdce, RTG - hrudnik, ultrazvukove vysetrenie brusnych organov,echokardiografia,ergometricke vysetrenie,gynekologicke vystrenie, alergologicke vysetrenie... vela sa tymto ozrejmi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.