Zavrieť

Porady

omylom priznaná živ.poistka

Dnes som prišla na to , že zamestnanec mi doniesol poistku manželky aj si ju napísal do žiadosti, ja som si nevšimla že je to poistka manželky a priznala som mu to ,/ bol to rok 2008/ teraz keď vypisoval nový rok 2009tak sme sa pozreli na minulý či má poistku a prišla som na chybu, pýtam sa čo mám robiť, urobiť mu daňové alebo to môžem opraviť aj v ročnom zúčtovaní ten minulý rok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    buba Pozri príspevok
    Dnes som prišla na to , že zamestnanec mi doniesol poistku manželky aj si ju napísal do žiadosti, ja som si nevšimla že je to poistka manželky a priznala som mu to ,/ bol to rok 2008/ teraz keď vypisoval nový rok 2009tak sme sa pozreli na minulý či má poistku a prišla som na chybu, pýtam sa čo mám robiť, urobiť mu daňové alebo to môžem opraviť aj v ročnom zúčtovaní ten minulý rok?
    Dáš mu kopiu RZD za rok 2008 (ak si tak neurobila už vlani) a zamestnanec si musí sám podať dodatočné DP a nedoplatok dane uhradiť. Za údaje v žiadosti zodpovedá zamestnanec.

    buba je offline (nepripojený) buba

    buba
    veď áno , ale aj ja som spravila chybu, že som si neskontrolovala meno,no ale stalo sa tak mu idem urobiť dodatočné daňové a nech si to zanesie na daňový .

    omylom priznaná živ.poistka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.